1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor'da yeni aday!
Trabzonspor'da yeni aday!

Trabzonspor'da yeni aday!

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın Tolunay Kafkas’la görüşmesi...

A+A-

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın Tolunay Kafkas’la görüşmesi akıllara “Acaba Kafkas mı geliyor” sorusunu getirdi...

Trabzonspor'da ilginç bir gelişme yaşandı.

 

Sezon sonunda Hami Mandıralı ile yolları ayıracak olan Başkan Muharrem Usta takımın içinde bulunduğu durumu değerlendirmek için teknik direktörlerden Tolunay Kafkas ile bir görüşme gerçekleştirdi.

 

Listesinde yabancı teknik adamların yanı sıra Türk hocalardan Ersun Yanal ve Tolunay Kafkas'ı da alan Muharrem Usta Kayserispor'u çalıştırdıktan sonra hiçbir takımla anlaşmayan Kafkas'la fikir alışverişinde bulundu. Tolunay Kafkas'ın bu görüşmede Başkan Muharrem Usta'ya takımın çok büyük bir bölümünün değişmesi gerektiğini söylediği ve mevcut kadro ile bir iskelet kurmanın çok zor olduğunu belirttiği öğrenildi.

 

YÖNETİCİLERLE DEĞERLENDİRME YAPACAK

 

Tolunay Kafkas'ın takımda yer alan futbolcuları tek tek değerlendirerek görüşlerini Başkan Muharrem Usta'ya anlattığı gelen bilgiler arasında...

 

Yeni sezonda yabancı mı yoksa yerli hocayla mı çalışacaklarına tam anlamıyla karar veremeyen Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın Bordo-Mavili yöneticilerle bir durum değerlendirmesi yapacağı ortaya çıktı. Tolunay Kafkas'ın Trabzon'a gelme ihtimalinin yüksek olduğu iddialar arasında..