1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor'da yeni bir zam krizi yaşanıyor
Trabzonspor'da yeni bir zam krizi yaşanıyor

Trabzonspor'da yeni bir zam krizi yaşanıyor

Bordo- Mavililer’de şimde de Serkan Balcı krizi yaşanıyor.

A+A-

Trabzonspor'da şimdide Serkan krizi yaşanıyor. Deneyimli oyuncu Serkan Balcı kendisinden bekleneni veremediği halde zam ve yeni sözleşme talep ediyor.

Trabzonspor’da kötü sonuçların gelmeye devam etmesinin yanı sıra takım içindeki huzursuzluklar da bir bir gün yüzüne çıkıyor. İlk olarak Volkan Şen şoku yaşayan Bordo- Mavililer’de şimde de Serkan Balcı krizi yaşanıyor. Volkan’ın Bursa maçı öncesi sakatlığını bahane ederek oynamak istememesi büyük tepkiye neden olmuştu.

Gelinen son noktada ise sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan takımın deneyimli oyuncusu Serkan Balcı’nın aldığı ücrette zam ve yeni sözleşme talep etmesi yönetimi kızdırdı. Performansında büyük bir düşüş yaşamasına ve formayı genç oyuncu Zeki’ye kaptırmasına karşın aldığı parada artışa gidilmesini isteyen 31 yaşındaki oyuncuya yönetim “bekle” yanıtı verdi. Yöneticilerin teknik direktör Şenol Güneş’ten gelecek rapora göre bir yol izleyeceği ifade edildi. Yönetimin önümüzdeki günlerde yapacağı toplantıda bu olaya netlik kazandıracağı ve büyük bir olasılıkla hem Serkan Balcı’ya hem de Volkan Şen’e taviz verilmeyeceği öğrenildi.