1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor'dan duyuru!
Trabzonspor'dan duyuru!

Trabzonspor'dan duyuru!

Takımımızı centilmence desteklemelerini bekliyoruz!

A+A-

 Trabzonspor'un resmi sitesinde "Takımımızın İnter ile oynayacağı UEFA Şampiyonlar Ligi maçı öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulübümüzden bir duyuru yapıldı.


Duyuruda koltuk kırılmaması, meşale yakılmaması başta olmak üzere sahaya konfeti ve yabancı madde atılmaması konusunda uyarıda bulunuldu.


Duyuruda şu görüşlere yer verildi; “Takımımızın oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın yaktığı meşaleler, sahaya attığı konfetiler, kırdıkları koltuklar, kötü tezahüratlar ve merdiven boşluklarına oturulması sorun yaratmakta ve temsilci raporlarında yer bulmaktadır. Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini, meşale yakmamalarını, sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını, koltuklara zarar vermemesini, kötü tezahüratta bulunmamalarını ve merdiven boşluklarına oturmamalarını istiyoruz. Bu vesileyle tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı centilmence desteklemelerini bekliyoruz” denildi.