1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor'dan eski futbolcusuna ziyaret!
Trabzonspor'dan eski futbolcusuna ziyaret!

Trabzonspor'dan eski futbolcusuna ziyaret!

İşte detaylar...

A+A-

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ve genel sekreter Gençağa Meriç bordo-mavili kulübün efsane futbolcularından ALS hastası İsmail Gökçek'i ziyaret etti.

 

Başkan Muharrem Usta yaklaşık 1 saat kaldığı dernekte İsmail Gökçek ve eşi Adalet Gökçek'ten hastalıkla ilgili detaylı bir bilgi alırken, hastalıkla ilgili dernek çatısı altında verdikleri mücadeleden dolayı hem İsmail'i hem de eşini tebrik etti.

 

Bordo-mavili kulübün yeni stadıyla birlikte her alanda yeniliklere gideceği vurgusu yapan başkan Usta, bugüne kadar ilgi alanında kulübün eksikleri olduğunu ama bundan sonra kendilerinin İsmail Gökçek ve ALS derneği için ciddi çabalar sarfedeceğinin sözünü vererek, "İsmail abinin Trabzonspor'daki dönemi benim üniversiteki son yıllarıma denk gelmişti. Onun Trabzonspor'lu yıllarını, öncesini ve sonrasını da çok iyi biliyorum. O futbolculuğunda gösterdiği gayreti 15 yıldır mücadele ettiği hastalığının yanı sıra dernek başkanlığında da gösteriyor. Bu takdir edilecek bir durum. İnşallah bundan sonra İsmail abiyi yalnız bırakmayacağız. Onun kulübü her zaman yanında olacaktır. Bundan kendisi de ailesi de emin olsun" dedi.

 

Başkan Muharrem Usta yarın Liv Hospitol'da gerçekleşecek olan Dünya ALS'liler günü etkinliğine de katılacağını belirtirken, alnına taktığı çiple bilgisayar kullanan İsmail'e, "Bundan sonra Trabzonspor dergisi elekrtorik ortamda yayınlanacak. Seni de ücretsiz olarak bu digital derginin ilk abonesi yapacağız" dedi.

 

İsmail Gökçek ve ALS Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Adalet Gökçek ve Tahir Kum başkan Usta ve genel sekreteri Gençağa Meriç'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  (Sporx)