1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor'dan taraftara uyarı
Trabzonspor'dan taraftara uyarı

Trabzonspor'dan taraftara uyarı

Trabzonspor'dan taraftara uyarı...

A+A-

Trabzonspor'dan yarın oynanacak olan Kayserispor maçı öncesinde önemli duyuru.

 

Trabzonspor yarın Medicalpark Arena'da saat 16:00'da oynanacak olan Kayserispor maçı öncesinde taraftarlarına önemli bir duyuruda bulundu.

 

Bordo mavili takımın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi; "TFF ve UEFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır.

 

Takımımızın daha önce oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın rakip takım veya takımlara yönelik kötü tezahüratları kulübümüzün ciddi oranda ceza ödemesine neden olmuştur.

 

Bu cezalar her tekrarda katlanarak artmakta ve sonuç olarak daha da ağır boyutlara ulaşmaktadır. Ayrıca bu cezaların kulübümüze getireceği zararların yanı sıra, sebebiyet verenler de yasa gereği maddi ve manevi çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklardır.

 

Toplu taşıma kullanmaya ve erken saatte gelmeye özen gösterelim.

 

Takımımızın Kayserispor ile oynayacağı müsabaka için yarın (Cumartesi) 13.00’den itibaren şehir merkezinden (Trabzon Barosu önü) otobüs seferleri düzenlenecektir. Taraftarlarımızın yoğunluk sebebiyle stadyuma toplu taşıma kullanarak ve erken saatte gelmeleri özellikle rica olunur.

 

Güvenlik görevlilerinin yönlendirmelerine uyalım

 

Taraftarlarımızın stadyum çevresinde özel ve resmi güvenlik güçlerinin trafik yönlendirmelerine uyması büyük önem taşımaktadır.

 

Tüm taraftarlarımızdan konuya gereken hassasiyeti göstermelerini ve takımımızı maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz."