1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor'dan TFF açıklaması!
Trabzonspor'dan TFF açıklaması!

Trabzonspor'dan TFF açıklaması!

Trabzonspor'dan kamuoyuna...

A+A-

Trabzonspor'dan duyuru: 

Trabzonspor "Türkiye Futbol Federasyonu’nun bugün gerçekleştirilen Genel Kurulu’nda başkan adaylarından Mehmet Ali Aydinlar’dan kulübümüzün önerdiği 3 isimden en az 2’sinin yönetim kurulunda yer alması istenmiş, fakat bunun olmaması sebebiyle başkanımız Sayın Sadri Şener ve genel kurul üyelerimiz toplantıya katılmamıştır.

Sayın Önder Karaduman’ın çekilmesinden sonra aday gösterilen Dr. Erdal Atalay yönetim kurulumuz ve Trabzonspor tarafından aday olarak önerilmediğinden seçimden sonra Trabzonspor Yönetim Kurulu Sayın. Erdal Atalay’ dan TFF Yönetim Kurulu’ndan istifasını talep etmiştir. Ancak Sayın Erdal Atalay, yönetim kurulunda göreve Trabzonspor’un adayı olarak değil, bir Trabzonlu olarak devam edeceğini bildirmiştir.
 
Yönetim Kurulu’nda Trabzonspor’u temsilen 2 yöneticinin olmaması ve kulübümüzün önermediği bir ismin yer alması nedeniyle Futbol Federasyonu’nun hiçbir kurulunda temsilci bulundurmayacağımızı bildiririz.
 
Bu süreçte kulübümüzün TFF Yönetim Kurulu’na önerdiği Sayın Önder Karaduman, Sayın. Metin Atasoy ve Sayın. Mustafa Beyazlı’ya sergilemiş oldukları Trabzonspor’a yakışır duruş ve davranışları nedeniyle teşekkür ediyoruz." dedi.