1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor'dan tüm taraflara çağrı!
Trabzonspor'dan tüm taraflara çağrı!

Trabzonspor'dan tüm taraflara çağrı!

İşte detaylar...

A+A-

Trabzonspor Kulübü resmi internet üzerineden açıklamada bulunarak 18 Aralıkta açılışı yapılacak olan Akyazı Stadı için tüm taraftarları açılışa davet etti ve açılış programını paylaştı.

Yapılan açıklama şu şekilde;

"Özlemle beklediğimiz Akyazı’daki yeni stadyumumuzun resmi açılışı, 18 Aralık (Pazar) günü Sayın Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşecek.

Bütün taraftarlarımızın davetli olduğu açılış etkinliğimiz saat 18:30’da başlayacak. Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani başta olmak üzere Katar’dan konuklarımızın da protokolde bulunacağı açılışta, dünden bugüne Trabzonsporumuza emek vermiş başkanlarımız, yöneticilerimiz, futbolcularımız ve teknik direktörlerimiz de yer alacak. Saat 17:30’da Avni Aker’den büyük bir kortej yürüyüşü ile başlayacak açılış programı, kortejin yeni stadyumumuza girişi ile devam edecek. Stadyumumuzdaki programda 3D animasyon gösterileri, koreografiler, protokol konuşmaları, havai fişek gösterileri, gösteri maçı ve Mazlum Kiper’in anlatımıyla kulübümüzün elli yıllık tarihinden daha önce yayınlanmamış özel görüntüleri içeren bir video mapping yer alacak.

Etkinliğimiz tüm taraftarlarımıza açık ve ücretsizdir. Açılışımıza özel hatıra bileti, giriş esnasında stadyum kapılarında dağıtılacaktır. Kapılar 17.00’da açılacaktır.

Bu görkemli gecemize tüm taraftarlarımızı bekliyoruz."