1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonsporlu bayanlar sabırsız!
Trabzonsporlu bayanlar sabırsız!

Trabzonsporlu bayanlar sabırsız!

"Bayanlar ve Çocuklar sabırsız"

A+A-
Trabzonspor Ankaragücü ile oynayacağı müsabakayı izlemek isteyen bayan ve çocuk taraftarlar kendilerine ayrılan tribünü doldurmak için sabırsız.
Karşılaşmaya yoğun ilgi olması beklenirken bayan ve çocukların kullanacağı gişe ve girişler de belli oldu.
Buna göre maçları ücretsiz seyredecek kadın ve 16 yaş altı çocuklar, kendilerine ayrılacak davetiye niteliğindeki biletleri, maç günü saat 11.00'de stadyum önündeki Biletix gişelerinden temin edebilecekler.
Bu gişenin diğerlerinden ayrılması için üzerine TFF Pazarlama Müdürlüğü tarafından hazırlanan “TFF Kadın ve Çocuk Gişesi” yazılı tasarım yerleştirildi.
İlgili taraftarlar kendileri için hazırlanan mavi renkli davetiye niteliğindeki biletlerini, üzerinde vatandaşlık numarası bulunan kimlik fotokopilerini vermek kaydıyla alabilecekler.16 yaş altı çocuklar, davetiye niteliğindeki biletlerini gişeden yanlarında veliler olmak kaydıyla temin edebilecekler.

Taraftarların aldıkları biletler ve TC Kimlik belgeleriyle birlikte kapalı tribününün deniz ve yol tarafında üstüne “TFF Kadın ve Çocuk Biletli Giriş Turnikesi” yazan turnikeden stada giriş yapabilecekler.
Taraftarların kadın ve çocukların da katılımıyla MKE Ankaragücü maçına yoğun ilgi göstermeleri ve tribünlerin tamamen dolması bekleniyor.