1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonsporlu isimden Fener'e!
Trabzonsporlu isimden Fener'e!

Trabzonsporlu isimden Fener'e!

Neler söyledi...

A+A-
Trabzonspor kaptanı Tolga Zengin, adı şike skandalına karışan Fenerbahçe hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Sarı-lacivertliler'in şampiyonluğu saha dışında kazandığını ima eden tecrübeli eldiven, şu sözleriyle iki camia arasındaki ipleri gerecek gibi görünüyor: "Geçen sezon elimizden geleni yaptık. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı şampiyonluğu kaçırdık demek istemiyorum çünkü her şey ortada. Umarım geç de olsa emeğimizin karşılığını alacağız." Yeni sezondan beklentilerini de değerlendiren başarılı file bekçisi, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Hedefimiz Şampiyonlar Ligi'ne gitmek. Rakibimiz belli oldu. Benfica'yı geçtikten sonra, bir sonraki maçı da kazanıp Şampiyonlar Ligi'nde gruplara katılmak istiyoruz. İnsanların bizden beklentileri var. Bu beklentilere cevap vermemiz gerekiyor. Her sezon bir önceki sezondan daha iyi olmamız lazım. Bu kamp döneminde hafif sakatlıklar canımı sıktı. Şu anda da küçük bir sakatlığım var. Ama en kısa zamanda bu sakatlık sürecini atlatıp hazır hale gelmek istiyorum. Takım arkadaşlarımın bu kadar özverili çalıştığı bir dönemde ben de elimden geleni yapıyorum.

'TAKIMDA HERKES KAPTAN'

Bu kulüpte kaptanlık yapmak bizim için gurur verici bir görev. Daha önce de bu görevi yapmıştım. O dönem benden kaptanlık alındığında saygı duymuştum. Şimdi ise tekrardan seve seve yaparım. Biz verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışırız. Burada herkes kendinin kaptanı zaten. Herkes kendine verilen görevi layıkıyla yaptığı için bu konuda bir sorun olacağını düşünmüyorum."