1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Trabzonspor'un Almanya Kampı!
Trabzonspor'un Almanya Kampı!

Trabzonspor'un Almanya Kampı!

"Burak yazılarını kapatın beyler"...

A+A-

Trbzonspor  Almanya kampındaki hazırlıklarını bugün  yaptığı iki antrenmanla sürdürdü.


Sabah hasta olan Cech ile dedesinin cenazesi için Türkiye’ye giden Olcan’ın katılmadığı antrenman ısınmayla başladı. Koordinasyon bölümünün ardından şut ve kısa mesafede tempolu yan top çalışması yapıldı. Antrenmanın son bölümünde ise Soner, Adrian, Colman ve Volkan frikik, Adrian, Emre ve Vittek ise kenar ortalara vuruş çalıştılar. Cech ise aşırı güneş nedeniyle idman sahasına gelmeyerek otelde yürüyüş gerçekleştirdi.

Ekip bu akşam yaptığı antrenmanla hazırlıklarına devam etti. Isınma bölümünün sonrasında yan toplarla ön direk arka direk vuruşu çalışan oyuncular yarı sahada 11'e 11 maç yaparak günü tamamladılar. Akşam antrenmanında Cech, Olcan, Sapara ve Volkan yer almadılar.

Ditip Unterschleissheim takımı futbolcuları Teknik Direktör Şenol Güneş'e çiçek verdi. Trabzonsporlu futbolcular da Türk oyuncularla fotoğraf çektirdi. Bu sırada SV Ditip Unterschleissheimli oyuncuların formalarının önünde yazan Burak Market reklamı da esprilere ve gülüşmelere yol açtı. Çevredeki taraftarlar, "Burak yazılarını kapatın beyler" diye espri yaptı.