1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Transfer çalışmaları sürüyor!
Transfer çalışmaları sürüyor!

Transfer çalışmaları sürüyor!

Trabzonspor forvet transferi çin yoğun bir mesa harcıyor. Cisse, Diouf, Demba Ba ve Dany şuan gündemde olan isimler. Listenin başını ise Cisse çekiyor. Alanzinho'nun sözleşmesinin feshinin ardından Bamba'nın da mukavelesi fesh edilip Dany'nin alınması gün

A+A-

Papiss Cisse

Trabzonspor kanadı, Newcastle ile bonservis pazarlığı yapıyor. Ancak döviz kurunun her geçen gün artması, pazarlıklara her gün yeni bir boyut kazandırıyor. Cisse cephesinde büyük bir sorun yok. Yıllık ücret noktasında Trabzonspor oyuncuyu ikna etti. İngiliz temsilcisine son teklif yapıldı, bekleyiş sürüyor.

Mame Biram Diouf

Hannover, sözleşmesi biteceği için teknik heyetin olumsuz görüş belirtmesine rağmen Diouf’u satacak. Normal şartlarda anlaşma sağlanmış, Diouf, Bordo-Mavili formaya yaklaşmıştı. Ancak araya giren 2 İngiliz takımı sıkıntı yarattı. Şu ana kadar Diouf’a en iyi ekonomik şartı Trabzon sunuyor, Hannover tarafında da fazla pürüz yok. Fakat İngiltere’de oynama fikrine daha sıcak bakan oyuncunun son kararı bekleniyor.

Demba Ba

Bizzat Başkan Hacıosmanoğlu açıklamış, “Hem Chelsea hem de oyuncuyla anlaşmıştık. Torres sakatlanınca transfer yattı” demişti. Şimdi gelen haberler Chelsea’nin forvet atağına kalktığı yönünde. Bu da Demba Ba için vize çıkabileceği şeklinde yorumlanıyor. Bir başka deyişle Chelsea transfer yaparsa deneyimli golcü de her an Trabzonspor’a imza atabilir.

Dany Nounkeu

Dany, Trabzon’un sezon başında da gündemine gelmiş, fiyatı çok yükseldiği için iş yatmıştı. Ancak savunma hattındaki sıkıntılar ve Galatasaray’ın bu oyuncuyu gönderme arzusu Dany isminin tekrar Bordo-Mavili renklerle anılmasına sebep oldu. Trabzon, Alanzinho ile yolları ayırdı. Şimdi sırada Bamba’nın olduğu konuşuluyor. En az 1 ay sahalardan uzak kalacak oyuncunun da sözleşmesinin karşılıklı feshi düşünülüyor. Bu da Dany konusunda Trabzonspor’un elini rahatlatıyor.