1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. TRANSFER HAKKINDA KONUŞMAK YASAK!
TRANSFER HAKKINDA KONUŞMAK YASAK!

TRANSFER HAKKINDA KONUŞMAK YASAK!

Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, takımın zor bir süreç içerisinde olması sebebiyle, oyuncuların aklını karıştırmamak için yönetimden transfer konusunda konuşmamalarını istedi.Takımın zaten zor bir süreç içerisinde olduğunu ve oyuncuların kafasın

A+A-

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kulüp bünyesinde bulunan herkese transferle ilgili yasak getirdi. Zor bir süreçte görevi devraldıklarını ve sürekli ödemeler ve geleceğin yapılanması ile ilgili olarak çalıştıklarını söyleyen Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun böyle bir süreçten oyuncularının olumsuz etkilenmemesi için yöneticilerinden ara döneme kadar transferi konuşmamalarını istedi.

İçinde bulundukları tabloya rağmen hem ligde hem de Avrupa’da iyi konumda olduklarını da yöneticileriyle paylaşan Hacıosmanoğlu, “Oyuncularımız hassas ve kırılgan olabilecekleri bir ortamda Trabzonspor’un başarısı için mücadele ediyorlar. Böyle bir süreçte transfer söylentileri ile onların kafasının karışmasına kimse müsaade etmesin” uyarısında bulundu. Hacıosmanoğlu’nun devre arasında teknik ekibin isteği doğrultusunda takıma gerekli takviyeleri yapacağı da belirtildi.