1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Transferde yine hüsran var!
Transferde yine hüsran var!

Transferde yine hüsran var!

Geçen sezon ligin en az gol atan 5.takımı olan Trabzonspor’da forvet ihtiyacı yine giderilmedi. Bordo-Mavili takım Henrique ve Janko’dan medet umar oldu.

A+A-

Trabzonspor’da beklenen forvet transferi dün yine gerçekleşmedi. Geçen sezondan beri devam eden sıkıntının UEFA Avrupa Ligi için listelerin verileceği son gün giderilmesi beklenirken yine hayal kırıklığı yaşandı. Bordo-Mavililer, son güne kadar ilgilendikleri Berbatov ve Kalu Uche’nin yüksek bonservis bedelleri nedeniyle umduğunu bulamazken taraftarların heyecanı kursağında kaldı. Yönetim, “Nasılsa Avrupa’da gol atan Henrique’miz var” dercesine UEFA Avrupa Ligi’ne yatırımını yapmadı.

Önceki gün forvet transferinin gerçekleşmemesi üzerine sezon başında kendisine kulüp bulması istenen Marc Janko’nun ismi son çare olarak, UEFA’ya bildirilen 25 kişilik listeye dahil edildi. Bu sezon hiçbir maçta görev yapmayan Janko'dan medet umuldu. Öte yandan Trabzonspor Türkiye’de transfer sezonunun 6 Eylül’e kadar devam etmesi nedeniyle yine de forvet transferi yapabileceği seslendirildi. Ancak yapılması düşünülen transfer gerçekleşse bile bu oyuncu UEFA’da oynamayacak.