1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Tunceli'de Çatışma!
Tunceli'de Çatışma!

Tunceli'de Çatışma!

4 terörist öldü...

A+A-

 Tunceli'de PKK'lılar polis noktasına saldırdı. Uzun namlulu silahlarla polis noktasına saldıran PKK'lı teröristler ile çıkan çatışmada 4 terörist öldürüldü. Çatışmanın sürdüğü bölgeye takviye ekipler sevk edildi. POLİSLER ANINDA KARŞILIK VERDİ 


Tunceli kent merkezine yaklaşık 3 kilometre mesafede bulunan Pülümür polis noktasına bugün saat 21.00 sıralarında bir grup PKK'lı uzun namlulu silahlarla ateş açarak sızmaya çalıştı. 


Noktadaki polislerin anında karşılık vermesiye çıkan çatışmada 4 PKK'lı öldürüldü. Özel Harekat polislerinin sevk edildiği bölgede çatışmalar sürüyor. Çatışma başlamasıyla birlikte silah seslerinden endişenen bölgede oturanlar hemen evlerine çekilirken cadde ve sokaklar sessizliğe büründü. ERZURUM'DA SICAK ÇATIŞMA 


Erzurum'un Şenkaya ilçesinde bir grup teröristle temas sağlandı. Şenkaya ilçesinde öğlen saatlerinde arama tarama faaliyetini sürdüren güvenlik güçleri, bir grup teröristlerle sıcak temas sağladı. 


Erzurum Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, 'Şenkaya bölgesi kırsalında bir grup terörist ile sıcak temas sağlamıştır. Terörist grubun arkasında çok sayıda çeşitli giyecek, yiyecek ve patlayıcı madde bulunmuştur. Arama tarama faaliyeti gerekli hava desteği ile birlikte devam etmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur' denildi.