1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Türk Halk Müziği sanatçısı sahnede bayıldı
Türk Halk Müziği sanatçısı sahnede bayıldı

Türk Halk Müziği sanatçısı sahnede bayıldı

Sahnede baygınlık geçirdi

A+A-

Antalya'da Kemer Belediyesi tarafından 14'üncüsü düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali kortejle başladı.

Kemer Ralli Alanı’ndan başlayan kortej Liman Caddesi’nden sonra ilçe stadında sona erdi. Korteje, Kemer Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy, CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur, sunucu Vatan Şaşmaz ve vatandaşlar katıldı. Kortejde turistik tesislerin ve eğlence merkezlerinin yerli ve yabancı animasyon ekipleri Tır’lar üzerine gösteri yaptı. Kemer Enduro Motosiklet Kulübü sporcuları da korteje eşlik etti.

SAHNEDE BAYGINLIK GEÇİRDİ

Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın yaptığı festivalin ilk gününde Türk Halk Müziği sanatçısı Elif Buse Doğan konser verdi. Doğan, söylediği hareketli türkülerle konseri izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Doğan, konserinin sonunda sıcak hava ve nem nedeniyle baygınlık geçirdi.

Görevlilerin yardımıyla sahneden indirilen Doğan’a alanda hazır bekletilen ambulansta müdahale edildi. Serum tedavisi uygulandığı belirtilen Doğan, daha sonra oteline geçti.

Doğan’dan sonra sahneye şarkıcı Alişan çıktı. Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Alişan, sevilen parçalarını seslendirdi. Alişan’a dinleyiciler de eşlik etti.