1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Turkcell'de internet gitti!
Turkcell'de internet gitti!

Turkcell'de internet gitti!

Henüz bir açıklama gelmedi.

A+A-

Turkcell kullanan kullanıcılar, mobil internette bağlantı sorunu yaşadığını bildirdi. Aynı zamanda bazı kullanıcılar arama yapmakta da sorun yaşadığını iddia ediyor.

 

Cep telefonlarında Turkcell hattı kullananların, akşam saatlerinde internet erişimi sağlayamadığı öğrenildi. Konuyla ilgili Turkcell'den henüz bir açıklama gelmedi.

 

Kullanıcılar 3G/4G mobil internet erişimini sağlayamıyor. Aynı zamanda bazı kullanıcılar yalnızca internet bağlantısında değil, arama yapma konusunda da sorun yaşadığını bildiriyor.

 

Öte yandan Turkcell'deki sorunun ardından ulaşmaya çalıştığımız müşteri hizmetleri numarası yoğunluktan dolayı kilitlenmiş durumda. Ulaşılamıyor.

 

TURKCELL TWITTER'DAN KULLANICILARA YANIT VERDİ

 

Twitter'dan kullanıcıların şikayetlerine yanıt veren Turkcell Müşteri Hizmetleri, "Teknik bir çalışma nedeniyle kesintiler yaşanacaktır. İlerleyen saatlerde tekrar denemenizi rica ederiz." dedi

 

TURKCELL'DEN BAĞLANTI SORUNUYLA İLGİLİ RESMİ AÇIKLAMA

 

Turkcell, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, yaşanan bağlantı sorunuyla ilgili "Şebekemizde meydana gelen sistemsel bir sorun nedeniyle Türkiye’nin bazı bölgelerinde ses ve data trafiğinde kesintiler yaşanmaktadır. Teknik ekiplerimiz sorunu hızla çözerek ses ve data trafiğini normal seyrine döndürmek için çalışmalarını sürdürmektedir." ifadelerini kullandı.