1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Tuvaletin Kapısını Açtı Şok Oldu
Tuvaletin Kapısını Açtı Şok Oldu

Tuvaletin Kapısını Açtı Şok Oldu

Sivas'ta bir apartmanın birinci kattaki dairesinin tuvaletine giren ev sahibi şok oldu.

A+A-
Sivas'ta bir apartmanın havalandırma boşluğundan birinci kattaki dairenin tuvaletine giren ''puhu'', ev sakinlerini şaşırttı. Alınan bilgiye göre, akşam saatlerinde İnönü Mahallesi 10. Sokakta bulunan Kevser apartmanının havalandırma boşluğuna giren bir puhu, daha sonra birinci kattaki dairenin tuvalet penceresinden içeri girdi. 

Ev sahibi Şahin Yılmaz ve aile bireyleri, tuvaletteki kuşu görünce büyük şaşkınlık yaşadı. 

Durumun bildirilmesi üzerine eve gelen Orman ve Su İşleri 15. Bölge Müdürlüğü Sivas Şube Müdürlüğü ekipleri, puhuyu tuvaletten çıkardı. Aile bireyleri baykuşgiller familyasından olan kuşla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Ev sahibi Şahin Yılmaz, ilk defa böyle bir şeyle karşılaştıklarını belirterek, ''Tokat'tan misafirlerim gelmişti. İhtiyaç için lavaboya giriyorlar, bacada bir ses olduğunu fark ediyorlar. Biz bacaya güvercin düştüğünü tahmin ettik. Daha sonra güvercin olmadığını baykuş olduğunu gördük'' dedi. 

Orman ve Su İşleri 15. Bölge Müdürlüğü Sivas Şube Müdürlüğü personeli Yaşar Kehribar, kuşu sabaha kadar dinlendirdikten sonra veteriner muayenesinin ardından doğaya bırakacaklarını belirterek, ''Görünüş itibariyle kanadında bir şey yok. Sadece heyecanlanmış, korkmuş'' dedi.