1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Tüyler Ürperten Görüntü!
Tüyler Ürperten Görüntü!

Tüyler Ürperten Görüntü!

Hayatına son verdi...

A+A-

Mersin'in Tarsus ilçesinde borç bunalımına girdiği öne sürülen 59 yaşındaki kamyoncu A.K., Berdan Çayı üzerindeki köprü korkuluğuna kendisini iple asarak hayatına son verdi. 


İddiaya göre Adana- Tarsus- Mersin arasında yolcu taşımacılığı yapan kooperatifte uzun yıllar şoför ve muavinlik yapan A.K., bir arkadaşıyla ortak kamyon satın alıp kendi işinde çalışmaya başladı. A.K. bir süre sonra da bir başka arkadaşıyla 2'nci kamyonu borçlanarak satın aldı ancak işleri yolunda gitmeyince borçlarını ödeyemedi. 


Evli ve 2 çocuk babası A.K., Reşadiye Mahallesi'ndeki evinden bu sabaha karşı ayrılıp bisikletle Berdan Çayı üzerindeki köprüye geldi. Burada bisikletini demir korkuluğa kilitleyen A.K., daha sonra yanında getirdiği ipi boynuna geçirdi. KURTULAMAMAK İÇİN ELLERİNİ DE BAĞLAMIŞ 


Kurtulamamak için ellerini daha ince bir ip ile birbirine bağlayan A.K., kendisini köprüden aşağıya bırakıp hayatına son verdi. 


Polis ekipleri, sabah saatlerinde yoldan geçenler tarafından bir kişinin, Berdan Köprüsü'nde asılı olduğu ihbarını aldı. Köprü çevresinde inceleme yapan polisler, cesedin, A.K. 'ya ait olduğunu saptadı. 


A.K.'nin aile fertlerinin de sabah saatlerinde 155 Polis İmdat'ı arayarak A.K.'nin evde olmadığı ve kendisine zarar verebileceği ihbarında bulunduğu öğrenildi.