1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Twitter mesajı işinden etti
Twitter mesajı işinden etti

Twitter mesajı işinden etti

Pedro Duarte, Twitter'daki özel hesabında yayınladığı mesajlar sebebiyle görevinden alındı.

A+A-

 Real Madrid'in çiçeği burnundaki medya direktörü Pedro Duarte, Twitter'daki özel hesabında yayınladığı mesajlar sebebiyle görevinden alındı. 

 
 
Real Madrid kulübü, twitterdaki özel hesabından yayınladığı mesajlarda ''dalga geçen'' bir üslup kullanan yeni Medya Direktörü Pedro Duarte'yi görevden aldı.
 
Real Madrid kulübünün Yeni Medya Direktörü olan Duarte, yazdığı mesajların "abartıldığını ve bazı bölümlerinin seçilerek saptırtıldığını" belirtip, özür dilese de bu işini korumasına yetmedi.
 
Duarte, twitterdaki bazı mesajlarında gündemdeki bazı konularla dalga geçerek, "CCOO ve UGT'nin (işçi sendikaları) topunu yok etmeli! Bir bir kurşuna dizilmeli", "Froilan (Kral'ın, av tüfeği ile kendi ayağını vuran torunu), benden biri. Şimdiden, dünyayı yok etmek için silah kullanıyor", "Ne akıllı Kralımız var! Av için Botsvana'ya gitti. 5 milyon işsize aş böyle verilir. Halkı düşünmek budur", "Guti, Raul ile birleşip, Schalke ile imzalayacakmış. Zavallı teknik direktör, onun için üzgünüm" şeklinde ifadeler kullanmıştı.
 
Real Madrid kulübü yönetiminden gelen tepkiler üzerine işten çıkarılan Duarte, "yasal hakkını arayacağını" belirtti.