1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ÜÇÜ BİR ARADA ZAFER G. SARAY’A!
ÜÇÜ BİR ARADA ZAFER G. SARAY’A!

ÜÇÜ BİR ARADA ZAFER G. SARAY’A!

Trabzonspor’un G. Saray maçında ki bariz hataları pahalıya mal oldu.

A+A-

 Bordo Mavililerin G. Saray karşısında ki  yenilgisinde özellikle üç ismin kader hataları ana sebep oldu.

BU KAÇINCI!

Trabzonspor teknik direktörü Şota dün geceki müsabaka da çok önemli bir pozisyonu gol yapamasa da  Erkan Zengin’i dışarı almakta büyük hata yaptı. Maçın ikinci devresine daha iyi başlayan Trabzonspor’da hücum da en iyi top tutan ve rakip kaleye takımı taşıyan Erkan Zengin’in oyundan alınması ile Trabzonspor hız kesti ve G. Saray ceza alanını adeta unuttu. Şota  bu değişiklikle el frenini çeker takımını durdurdu. Oysa Özer Hurmacı dururken iyi oynayan Erkan’ın alınması önemli bir yanlıştı. Şota hoca benzer bir olayı  UEFA kupasında Makedon takımı ile 1-1 berabere kalınan ve kupa dışında kalınan maçta da yapmış, yine takımın sol taraftan rakibi ablukaya aldığı bir anda yine Erkan’ı oyundan almıştı!

Trabzonspor’un yenilgisinde ki bir diğer kader hatası da kaleci Onur’a ait. Makendon takımı karşısında inanılmaz bir hata ile Trabzonspor’un elenmesine yol açan kaptan, Beşiktaş ve Akhisar maçlarında yediği hatalı gollerle de dikkat çekmişti. Onur G. Saray  maçında yine çok büyük bir hata ile takımını çökertti.

VE TABİ Kİ ÇAKIR

Karşılaşmanın hakemi Cüneyt Çakır’da G. Saray’ı koruma adına elinden gelen her şeyi yaptı. Çakır tüm takdir haklarını Sarı Kırmızılı takım için kullanırken, maçın 0-0 devam ettiği anda net bir penaltıyı çalmayarak kaderi çizen isimlerden oldu.

Kaynak: Trabzonhaber.com.tr