1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Usta’ya açtı ağzını yumdu gözünü!
Usta’ya açtı ağzını yumdu gözünü!

Usta’ya açtı ağzını yumdu gözünü!

“İcazetle geldiğiniz koltuğu…!!!”

A+A-

Trabzonhaber.com.tr  spor servisi- Trabzonspor kulübünün eski başkan yardımcılarından ve eski başkan adaylarından Metin Atasoy, başkan Muharrem Usta’ya ağır eleştiriler getirdi.

 

Usta’nın birilerinin icazetiyle görev aldığı Trabzonspor’u keyfi ve şahsi çıkarları için kullandığına işaret eden  Metin Atasoy; “Bu kulüp hepimizin.Ne sizin, ne de icazetiyle geldiklerinizin! Birlikte yarıştığımız ve üyesi olmadığınız halde başkanlığa aday olup;kendinize oy dahi veremediğiniz ve de birlikte kaybettiğimiz 2013 seçimlerinden sonra ortalardan kaybolup;sonrada son anda aday olarak,siyasetin desteğiyle oturduğunuz o koltuk; artık doldurmakta zorlandığınız koltuk oldu!

Yaptığınız transferleri kamuoyunun taktirine bırakarak;bu kulüpten hak etmediği paraları alarak,iki kez gönderilen ve transferler anlamında şaibeli bir kimliğe futbol takımımızı teslim edip,şehrimizin aklıyla dalga geçmenizi doğru bulmadığımı belirterek; “Şahsi egolarınızın tatmini noktasındaki özel gayretiniz,ulaşılmaz ve tek adamlıktaki davranışlarınız ve de ticari marka değerinizin katlanması için camiamızca anlaşılması zor uğraşılarınız,  bizler için Trabzonspor’un menfaatleri yanında bir hiçtir” dedi.