1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Vahşet! Görenler donup kaldı!
Vahşet! Görenler donup kaldı!

Vahşet! Görenler donup kaldı!

Şok eden olay sokak ortasında meydana geldi!

A+A-

Erzurum'da Halil İbrahim Kızılkaya, güvenlik görevlisi olan eşinin sokak ortasında boğazını kesti, ardından da bıçağı göğsüne sapladı. Gözü dönen koca, aynı bıçakla kendi boğazını da keserek intihar etmeye çalıştı.

 

Erzurum'da 7 ve 3 yaşlarında iki çocukları bulunan Halil İbrahim Kızılkaya (42) ile Neslihan Kızılkaya(31) çifti, aile içi geçimsizlik dolayısıyla yaklaşık iki aydır ayrı yaşamaya başladı. Halil İbrahim Kızılkaya, bugün Neslihan Kızılkaya'nın yaşadığı adrese gitti.

 

Başlayan tartışma üzerine Halil İbrahim Kızılkaya, ekmek bıçağıyla kadına saldırdı. Apartmandan kaçarak kendini sokağa atan Neslihan Kızılkaya'yı dışarıda yakalayan Halil İbrahim Kızılkaya, önce kadının boğazını kesti ardından ekmek bıçağını göğsüne sapladı.

 

Neslihan Kızılkaya olay yerinde hayatını kaybederken Halil İbrahim Kızılkaya, ekmek bıçağıyla kendisinin boğazını da keserek intihara teşebbüs etti. Ağır yaralanan Halil İbrahim Kızılkaya, olay yerine sevk edilen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kızılkaya'nın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

 

Apartman sakinleri Neslihan Kızılkaya'nın Atatürk Üniversitesi Yakutiye Araştırma Hastanesi'nde özel güvenlik görevlisi olarak çalıştığını, Halil İbrahim Kızılkaya'nın ise işsiz olduğunu ve iki aydır ayrı yaşadıklarını belirtti.