1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ve Özak köpürdü
Ve Özak köpürdü

Ve Özak köpürdü

Trabzonspor'dan anında açıklama geldi!

A+A-

Trabzonspor kulislerinde bu konuşuluyor

Bakan Faruk Özak, adının Federasyon seçimlerinde tercihini yönetim by pass  yaparak Erdal Atalay’dan yana yaptığı yönündeki genel kanaatler üzerine yönetimi açıklama yapmaya çağırdı.

Edinilen bilgilere göre dün Başkan ve As Başkanla konuşan Özak “Çıkın doğruları söyleyin. Ya siz konuşun ya ben konuşacağım” haberini yolladı.

Özak federasyon seçimlerinde hiçbir dahilinin olmadığını belirtirken “Eğer olsaydı oraya en az 3 Trabzonsporlu rahatlıkla sokardım” dediği de belirtiliyor


Trabzonspor'dan anında açıklama geldi!

Medyada Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu’nda yönetim kuruluna seçilen Erdal Atalay’ı, Spordan Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Faruk Özak’ın listeye önerdiği yönünde haberler yer almaktadır.

Seçim süreci boyunca Sayın Bakanımızın bu konuda kulübümüze herhangi bir telkini ve tavsiyesi olmadığı gibi, daha sonra da yönetim kurulunca kendisiyle yaptığımız görüşmede böyle bir önerisi bulunmadığını bizzat ifade etmiştir.

 

Bu konuda yapılan spekülasyonların gerçeği yansıtmadığını ve farklı amaçlara yönelik olduğunu kamuoyuna saygıyla duyururuz.