1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ve Şakar konuştu!
Ve Şakar konuştu!

Ve Şakar konuştu!

'Evimdeyim, kahvaltı yapıyorum...!

A+A-

ŞAKAR: "GÖZALTINDA DEĞİLİM"

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen şike operasyonu kapsamında gözaltına alındığı ileri sürülen Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, "Gözaltında değilim. Evimdeyim ve herhangi bir gözaltı olayı yok. İsmimi haber bültenlerinde duyunca Emniyet Müdürlüğü'nü aradım. Bir süre sonra bana geri döndüler ve olayın benimle bir ilgisi olmadığını söylediler" dedi. Şakar kahvaltı yaptığını da belirtti
BİR İLGİNÇ İDDİA
Bu arada Şakar’ın gözaltına alındığı yönündeki bilgileri Fenerbahçe muhabirlerinin ortaya attığı da öğrenildi. Böylelikle fenerbahçe’nin şike operasyonuna Trabzonspor da karıştırıldı
 
TRABZONSPOR'UN TESİSLERİ DE ARANIYOR
 
Trabzon Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekiplerinin TrabzonsporMehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde inceleme başlattığı bildirildi. Ekiplerin, yönetim kurulunun yazışmalarını incelediği ve bilgisayarlarda araştırma yaptığı belirtildi.
 
EMRE BELÖZOĞLU'NUN KUZENİ DE GÖZALTINDA
 
İstanbul Polisi'nin yürüttüğü şike soruşturması kapsamında İzmir'de de altı kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Gözaltına alınanların bazı Fenerbahçeli futbolcularla yakınlığı olduğu, telefon ve mesaj trafiğinde teknik takibe yakalandığı belirtildi.
 
Fenerbahçeli Futbolcu Emre Belözoğlu'nun daha önce mesajlaştığı kuzeni Volkan Bahçekapılı gözaltına alınanlar arasında yeraldığı bildirildi.
 
Gözaltında olanların bazılarının tatil için İzmir'de bulunduğu, Altay Spor Kulübü'nde görevlilerin de olduğu kaydedildi.
 
İstanbul Polisi'nin yürüttüğü operasyon kapsamında İzmir'de gözaltına alınanların isimlerinin Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, yardımcısı Serdar Berkin, Altay Kulübü Genel Müdürü Erman Ertaş ve Tarık Özartan olduğu öğrenildi.
 
ÜMİT KARAN VE İKİ KİŞİ KONTROLDEN GEÇİRİLDİ
 
Soruşturma çerçevesinde gözaltına alınan Eskişehirspor Sportif Direktörü Ümit Karan ile isimleri öğrenilemeyen 2 kişi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilerek sağlık kontrolü yaptırıldı.
 
Karan ve diğer 2 kişi, sağlık kontrolünün ardından emniyete götürüldü.