1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. VOLKAN ŞEN AYRILIK SİNYALLERİMİ VERİYOR?
VOLKAN ŞEN AYRILIK SİNYALLERİMİ VERİYOR?

VOLKAN ŞEN AYRILIK SİNYALLERİMİ VERİYOR?

Trabzonspor'lu Volkan Şen katıdığı bir tv programında birçok konuda açıklamada bulundu...

A+A-

Trabzonspor'lu Volkan Şen katıdığı bir tv programında birçok konuda açıklamada bulundu. Şen, yönetimle herhangi bir sorunu olmadığı, tek sorunun oynayamamak olduğunu ve Trabzonspor'da uzun yıllar oynamayı düşündüğünü dile getirdi. Transfer konusunda, Beşiktaş'ta oynamak istediğini dile getirdi.

ŞENOL GÜNEŞ VE YA YÖNETİMLE ARANDA BİR PROBLEM VAR MI ?

Şenol Güneş ile aramda hiçbir problem yok. Trabzon’da yaşadığım tek sıkıntı oynamamak, oynamadığım için rahatsızım, Ben sadece oynamak istiyorum. Benim ne kulüple nede hocayla problemim yok. Burada uzun yıllarda kalacağımı düşünerek ev bile aldım ben Trabzon’da"

BEŞİKTAŞ’IN SANA TEKLİFİ DOĞRU MU ?

"Benim direk bir görüşmem olmadı. Burada sözleşmem var, Menajerim ilgileniyor transfer olaylarıyla. Benim Samet Hoca ile 5-6 yıllık bir mazim var, bu süre zarfında hep görüştüm Samet Hoca ile o yüzden böyle dedikodular çıkıyor. Menajerim birkaç kulüple görüşüyor. Çünkü oynamayacaksam zaten ayrılacağım. Kalmam hem bana hem de kulübe zarar."

PEKİ NEDEN FORMA ŞANSI BULAMIYORSUN ?

"Aslında sakatlığım geçti, bende neden oynamadığımı tam olarak çözemiyorum. Şenol Hoca bana devamlı formsuz olduğumu ve çok çalışmam gerektiğini söylüyor. Şu an idmanlarda çok çalışıyorum çok koşuyorum yine de kadroya giremiyorum"

FATİH TERİM SENİ İSTEDİ Mİ ?

"Yok öyle bir şey, Trabzonspor’a gitmeden önce Galatasaray’ın beni istediği doğru ama şu an bir teklif yok. Şimdi bir teklif varsa bunu ilk kez sizden duyuyorum."

BEŞİKTAŞ’TA OYNAMAK İSTER MİSİN ?

"Tabiki isterim, eğer kulübümle anlaşılırsa isterim. Samet Aybaba’da orda benim için iyi olur."

ERTUĞRUL SAĞLAM İLE ARANDA BİR PROBLEM VAR MI ?

"Sıkıntı var ama nasıl bir sıkıntı anlatayım. Bir anda çok değişti Ertuğrul hoca, Bana kampta kal dedi ertesi gün göndermek istedi. O arada ne olduğunu bilmiyorum. Onun haricinde Ertuğrul hoca ile ne tartıştım ne de kavga ettim."