1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. YA İKİSİ...!
YA İKİSİ...!

YA İKİSİ...!

Ya da ikisinden biri...

A+A-
MİLEVSKY İÇİN SIKI PAZARLIK…Trabzonspor transferde sona doğru yaklaşıldıkça bir çok oyuncu için görüşmelerini sürdürüyor. Bordo mavili yönetimin forvet noktasındaki  şimdilik ilk  tercihi Dinamo Kievli  oyuncu  Artem  Milevsky.  27 yaşındaki tecrübeli oyuncu için Ukrayna Kulübü  6.5 milyon Euro bonservis bedelinde diretirken Trabzonspor’un şimdilik   verdiği rakamın 5  milyon Euro civarında olduğu  ileri sürülüyor. Transferle ilgili  pazarlıklarda nasıl bir sonuca ulaşılacağı merakla bekleniyor. Belarus milli takımının da  santraforu olan 27 yaşındaki oyuncu  geçen sezon  42  maçta 11 gol attı. 


LUKOVİÇ TS İÇİN MASADA…

Trabzonspor’un transferini bitirme aşamasına getirdiği  diğer isim ise  Zenit’in stoperi Lukoviç.  Zenit’te beklenen performansı sergileyemediği için gözden çıkarılan ve geçen yıl sıkça yedek kalan oyuncu için   görüşmeler  her an  olumlu sonuçlanabilir.


Oyuncuyla   anlaşmaya  varan Bordo  Mavili  yönetim,  Zenit kulübünün istediği 2 milyon Euro bonservis bedelini aşağı çekmeye çalışıyor. Çünkü oyuncunun  ‘ Ben bonservisimi daha aşağı  çektiririm’  dediği ve  kendisinin  kulübü ile pazarlık masasında olduğu,  Trabzonspor’un oyuncudan haber beklediği  ifade ediliyor. Bu transferin olumlu sonuçlanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Asıl mevkii sol bek olan  futbolcu  zaman zaman ihtiyaç halinde  sol  stoper olarak da görev yapıyor.