1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. YALANCILARIN MUMUNU!
YALANCILARIN  MUMUNU!

YALANCILARIN MUMUNU!

BALCI VE YILMAZ SÖNDÜRDÜ...

A+A-

Bir yerlerden aldıkları talimatlarla  yazarımız Halil Şanlıyı hedef alan  mesnetsizler ,  saldırılarına bugünde devem ederek  karalama  kampanyasını sürdürdüler.Ancak bugünkü karalamalara  en güzel cevaplar  iddialarda adı kullanılan kişilerden geldi. Kanal Mavi televizyonun  eski sahibi  İsmail Balcı konuya ilişkin olarak  şunları söyledi:  ‘ Ben genel  müdürlüğümü yapan Halil Şanlı gibi mükemmel bir  çalışana bugüne kadar rastlamadım. Benim serzenişim onunla  ilgili hiç olmamıştır. Tam aksine  sayın Şanlı’dan sonra kurumda  görevlendirdiğim  genel  müdür arkadaştan şikayetçiyim. Kendisine 150 bin  liralık dolandırıcılık davası açtım. Gerekirse basın toplantısı bile bu konuda  düzenleyeceğim. Ayrıca  sahte imza ile yetkisi olamadan kurumu borçlandıran  bu şahsiyet  sayesinde  kurumu elden çıkardım ve memleketime  hizmet  yapma  sevdasını kaybettim.  Halil Şanlı ile ilgili  ondan ‘rahatsız  ve şikayetçi’ olduğum şeklindeki haberler tamamen  iftiradır. Kaldı ki ben sayın Halil Şanlı’ya geçen yıl kurumu satmadan evvel;  ‘gel yeniden kurumun başına geç’ dedim. Sayın  Şanlı benim kurumumu  zarardan  kurtarıp kar ettiren   tek genel müdürdür’ diye konuştu.


Kanal Mavi’nin  yeni sahibi  ve Trabzonspor eski genel sekreteri  Yusuf Ziya Yılmaz  ise  Halil Şanlı’nın kurumu satılırken para istediği şeklindeki iddia  için ;

Asla bir lira bile söz  konusu değildir. Bu iftirayı atanlar utanmalıdırlar. Halil Şanlı ile en küçük  bir  para mevzusu  arada olmadı ve hiçbir şekilde böyle bir şeyin lafı  dahi  geçmedi’ dedi.

Not: Şu an Trabzon’da bulunan  İsmail balcı ve  Yusuf Ziya Yılmaz’ın  konuya binaen görüşlerini almak isteyenler kurumuzu  arayarak cep telefon numaralarını da temin edebilirler.