1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ‘Yanal hatalarının farkında’
‘Yanal hatalarının farkında’

‘Yanal hatalarının farkında’

Trabzonspor’da futbol koordinatörlüğü görevine getirilen Yılmaz Büyükaydın, teknik direktör konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

A+A-

 Ersun Yanal konusuna açıklık getiren Büyükaydın, “Ersun Hoca’nın yönetimimiz ile bir görüşmesi oldu. Ersun Yanal, Trabzonspor’dan ayrılırken Süleyman Hurma’ya bir rapor vermiş. Ama bu rapor ile ilgili kendilerine soru sorulduğu zaman raporu bulamadıklarını söylüyorlar. Konu başkan Muharrem Usta’ya da gitmiş. Rapor ile ilgili Başkan Usta ile Yanal bir araya gelmiş. Olay bu” şeklinde konuştu. Ancak Hurma’dan jet yanıt geldi. Hurma, “Bana kimsenin bir şey sorduğu yok. İsteseler verirdim raporu. Ayrıca bu rapor sadece ben de mevcut değil ki. İbrahim Hacıosmanoğlu ve yetkili kişilerde de var” dedi.

‘YANAL HATALARININ FARKINDA’

Büyükaydın şöyle devam etti: “Trabzonspor için en doğru kararı vereceğiz. Gelişi güzel adım atamayız. Her yeni hoca, yeni bir yapılanma demektir. Bu da bize büyük bir maddi külfet. Ersun Yanal, başkan Usta ile yaptığı görüşmede geçmiş dönemde yaptığı birçok hatanın farkında olduğunu söylemiş. Bunları dile getirmiş. Ancak şu an için anlaşılmış net bir teknik adam yok.”

Habertürk