1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yanal'dan F.Bahçe'yi kızdıracak transfer atağı
Yanal'dan F.Bahçe'yi kızdıracak transfer atağı

Yanal'dan F.Bahçe'yi kızdıracak transfer atağı

Trabzonspor'un teknik patronu Ersun Yanal, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan 25 yaşındaki file bekçisi Meert Günok'a 'Bize gel' dedi, olumlu yanıt aldı.

A+A-

Trabzonspor, Onur Kıvrak'ın sakatlanması ve ardından Fatih Öztürk’ün yaptığı hataların ardından kaleci sorununa çözümü Fenerbahçe’den buldu. Şu anda Bordo-Mavili takımın başında olan Kanarya’nın önceki çalıştırıcısı Ersun Yanal eski talebesi Mert Günok’u transfer etmek için harekete geçti. Yanal’ın sözleşmesi sezon sonunda bitecek Mert ile sık sık görüştüğü ve onu Trabzonspor’a kazandırmak için büyük bir çaba harcadığı öğrenildi.

Milli Takım için ‘Evet’ dedi

Volkan Demirel’in yedeği olan ve ara sıra forma şansı bulan Mert’e Yanal’ın birinci kalecilik sözü verdiği belirtildi. Bordo-Mavili yönetimin sözleşmesi sezon sonu biteceği için bonservis bedeli olmayan Mert’e astronomik teklif sunmaya hazırlandığı kaydedildi.

Yönetim sıfır bedelle alacağı Mert’e yüksek bir yıllık ücret ödemenin yanı sıra imza parası da verecek. Mert’in teklife, A Milli Takım’da banko oynayabilmek için sıcak baktığı ifade edildi.