1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Yanal’dan umut dolu mesajlar
Yanal’dan umut dolu mesajlar

Yanal’dan umut dolu mesajlar

Yanal’dan umut dolu mesajlar

A+A-

trabzonhaber-spor servisi-- Trabzonspor teknik direktörü Ersun yanal maç sonrası  soruları cevapladı. İşte o açıklamalar:

 

“Yeni stadımızda  taraftarlarımızla çok iyi bir futbol mabedi oluşturduk. Taraftarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Biz oyun oynamaya çalışan ve pozitif sunmak isteyen bir takımız. Karabük ligimizin en çok koşan takımlarından biriydi. Ona göre oynadık. Pozisyon çok az verdik. Çok  pozisyon bulduk. Ligin ilk yarısında çok kötüydük. Gidişattan bu yarı itibarı ile memnunum. Bu stadı 40 bin kişi ile doldurmak,  en önemli hedeflerimizden biri. Bunu da   ortaya koyacağımız takımla  sağlamak düşüncesindeyiz. Oyuncularımdan memnunum. Daha iyisini yapabilecek takımız.”

 

Bir soru üzerine Yanal; “Genç Yusuf  gol kaçırabilir. Taraftarımızın ona desteğini  sürdürmesi gerekir. İyi ve kaliteli bir oyuncu. Yusuf ileride daha iyi şeyler yapacak. Ona güvenimiz büyük. Çünkü iyi oyuncu”  dedi.

 

Yanal, Mas’ın Arjantin milli takımına çağrılması ile ilgili soruya da cevap verirken; “Mas daha öncede milli takıma çağrılıyordu. Yeniden çağrılması tabi ki mutlu ediyor bizi. O da burada bizimle olmaktan mutlu. İnanın tüm futbolcularımız şu an burada olmaktan mutlu. Çok uzun bir aradan sonra bunu yakaladık”   dedi.