1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. 'Yapılan Kimsenin Yanına Kalmayacak!'
'Yapılan Kimsenin Yanına Kalmayacak!'

'Yapılan Kimsenin Yanına Kalmayacak!'

Vali Kızılcık’tan Geçmiş Olsun Ziyareti...

A+A-

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, bir süre önce meslektaşı olan bir doktor tarafından saldırıya uğrayan Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ekrem Algün’ü ziyaret ederek geçmiş olsun dedi.Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Ekrem Algün’e makamında gerçekleşen ziyarette Vali Kızılcık ile Başhekim Algün bir süre baş başa görüştü. Vali Kızılcık, görüşmede insanlığa sağlık hizmeti vermekte olanlara yapılan bu tür saldırıları nefretle kınadığını ifade ederek “Siz insanlığa insan için en önemli olan sağlık hizmeti sunuyorsunuz.  Bu kutsal görevi yaparken bu tür olaylarla karşılaşmak hiç hoş değil. Ama maalesef bu tür hadiseler zaman zaman olmakta bizler idareci olarak bu olayın üzerine gidip bir daha tekerrür etmeyeceği şekilde sonuçlandıracağız. Yapılan kimsenin yanına kar kalmayacaktır.” dedi.


Başhekim Algün de ziyaretinden dolayı Vali Kızılcık’ a teşekkür ederek “ Bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkürlerimi arz ediyorum. Bu saldırının bir meslektaşım tarafından yapılmış olması beni ziyadesiyle üzmüştür. Bu olayı yoldaki bir kaza şeklinde değerlendiriyorum.  Ama bizler böyle olaylar karşısında hizmetimizden asla taviz vermeyeceğiz. Siz büyüklerimizi yanımızda görmek bizleri daha da güçlendiriyor ve şevklendiriyor.”dedi.


Vali Kızılcık bu konuşma üzerine Başhekim’e hitaben “Böyle düşünmeniz beni mutlu etti. Size teşekkür ediyorum. Bizler her zaman yanınızdayız.” dedi.