1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Yaşlı Adamı Dövdüler
Yaşlı Adamı Dövdüler

Yaşlı Adamı Dövdüler

Yaşlı Adamı Taksim'in ortasında dövdüler..

A+A-

Taksim meydanında  emekli bir vatandaş, para isteyen gençlerin saldırısına uğradı.

 

İnsanların ve mendil satan 3 çocuğun gözü önünde gerçekleşen kavgaya, mahalleyi mesken tutan bir köpek müdahale etti. Olayda yaralanan emekli vatandaş ambulansla hastaneye kaldırılırken, saldırgan gençler güven timleri tarafından yakalandı.

 

Taksim meydanında yaşanan ibretlik görüntü, meydandan geçen onlarca insanın gözü önünde yaşandı. Kavganın sonları kameralara yansırken, gençler 50 yaşındaki emekli Selih Yurdamar’ı tekmelerken ve yere düştüğünde de yumruklara hedef olurken görüntülendi. İddialara göre Taksim meydanda yürüyen Selih Yurdamar’dan para isteyen gençler olumuz cevap alınca tartışmaya girdi ve ardından da emekli vatandaşa saldırmıştı. İşte o saldırının son anları kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.

 

TAKSİM'İN GÖBEĞİNDE İNSANLIK AYIBI!

Saldırıya uğrayan Selih Yurdamar, tekmelerin ve yumrukların hedefi olurken, çevrede onlarca vatandaş olayı izledi. Bu sırada meydanda bulunan bir köpek ise kavgayı ayırmak için dakikalarca saldırgan gençlerin üzerine yürüdü. Bu sırada mendil satan çocukların da kavgayı izlediği görüldü.