1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Yıkım ekibinden ahlaksızlık!
Yıkım ekibinden ahlaksızlık!

Yıkım ekibinden ahlaksızlık!

Onur Recep Kıvrak ile Süleyman Hurma krizini çözmek için yoğun çaba gösteren...

A+A-

 Onur Recep Kıvrak ile Süleyman Hurma krizini çözmek için yoğun çaba gösteren başkan Hacıosmanoğlu'nun yıllar önce çekilen görüntüleri yeniymiş gibi servis edildi.

Trabzonspor'un UEFA maçı öncesi yaşanan Onur Recep Kıvrak ile Hurma arasında yaşanan krizi çözmek için yoğun şekilde çaba gösteren Hacıosmanoğlu hakkında, geçmiş tarihte çekilmiş video görüntülerini yeniymiş gibi servis ederek,"Trabzonspor'da kaos yaşanırken Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun bütün bu gelişmelerden uzak kumar oynarken çekilen görüntüleri ortaya çıktı." şeklinde haberin yayınlanması Trabzonsporlu taraftarların tepkisine neden oldu.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun saçlarına dikkatli şekilde bakıldığında gerçek ortaya çıkarken, görüntülerin Trabzonspor'da kriz anında çekilmediğinin anlaşılması üzerine Trabzonsporlu taraftaralar Başkan Hacıosmanoğlu hakkında asılsız haber yapan yerel sitelere,"düşmanı dışarda aramaya gerek yok. Krizin çözülmesi yerine yerine asılsız haberler ile kriz üstüne kriz çıkartmaya çalışıyorlar." şeklinde yorumda bulundu.

Öte yandan sitemizi arayan ve mail gönderen yüzlerce Trabzonspor taraftarı, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yıllar önce çekilmiş görüntüsünün servis edilmesini, “Ahlaksızlık, özel hayata kimse karışamaz.” Şeklindeki yorumlarıyla protesto etti.

Kaynak: HaberTs