1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. ‘Yılanların Öcü’nde neler yaşandı?
‘Yılanların Öcü’nde neler yaşandı?

‘Yılanların Öcü’nde neler yaşandı?

Show Tv ekranının sevilen dizisi "Yılanların Öcü", 45. bölümüyle dün akşam izleyicisiyle buluştu. Peki Yılanların Öcü son bölümünde neler yaşandı?

A+A-

 SHOW TV’nin çarşamba akşamlarına damga vuran dizisi “Yılanları Öcü”, 45. bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı, Nail Kırmızıgül ve Rüçhan Çalışkur’u bir araya getiren dizinin yeni bölümünde olaylar şöyle gelişiyor:

Bayram için kaybettiği her şeyi geri alma zamanı geldi!

5 yıla mutsuz sonlar, sonlara da başlangıçlar sığar... Her şey değişmiştir Karataş Köyü’nün basit insanlarının hayatları İstanbul’a sürüklenmiş, kimi evladının sağlığı için, kimi sevdiği, kimi oğlu, kimi kardeşi, kimi nişanlısı uğruna taşı toprağı altın şehrin bir köşesine sığışıp kalmıştır. Fatma’nın oğlu Salih’in peşinde sürüklenen kaderi, hayatına ansızın giren ve şimdilerde oğlunun baba dediği Kenan’la birlikte değişmiştir. Ancak Amerika’dan dönüşleriyle her şey değişir. Geri dönmeleriyle her şey bir bir yeniden ortaya çıkacak ve Fatma zor seçimlerin arasında kalacaktır. Fatma’nın peşinden İstanbul’a gelen Haceli’nin de kaderi değişmektedir şimdilerde. Onun gönül yarası, sırtındaki yükü, en sevgili derdi Fatma’yı artık azad etme zamanıdır. Tam da o gün en sevdikleri olacağını bilmeden, evini başına yıktıkları insanlar girer onun da hayatına… Ve Irazca ana… Oğul derdine peşinden toprağından kopup gelmiş İstanbul’un cenderesinde Ayşe’siyle hayata tutunmuştur. Irazca Irazca’lığından bir şey kaybetmemiştir de ya Ayşe? Değişmeyen tek şey Bayram’ın içindeki ateş, sevda ve bir gün oğlu ile Fatma’ya kavuşacağı umududur. Onun için hayat Kamuran’ın ölümünün üstünden geçen beş yıl da durmuştur ancak Bayram hiç bir şeyin bıraktığı yerde durmadığını çok kısa sonra öğrenecektir. Verilen sözlerin tutulmadığını, beş yıl mahpus damında çürümenin boşa olduğunu anlayacaktır. Şimdi Bayram için kaybettiği her şeyi geri alma zamanıdır. Şimdi Yılanların öç zamanıdır…