1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Günlük burç yorumları

A+A-

 2 Ekim 2015 Cuma burç yorumları sizlerle…

KOÇ

Bugün, yakın çevre ilişkileriniz iyi olacak. İletişime dayalı işlerinizde güçlü duygusal bağlantılar kurabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyle beraber güzel planlar yapacaksınız.

BOĞA

Ailenizin ihtiyaçlarını önemseyeceksiniz. Aileniz için yapacağınız yatırımlar devrede olabilir. Enerjinizi evinize yönlendirmeniz iş alanlarınızdaki konuları geçiştirmenize yol açabilir.

İKİZLER

Yakın çevrenizden yardım alarak iş alanlarınızda ilerleyebilirsiniz. Bugün, ikna yeteneğiniz mükemmel çalışacak ve insanları etkilemeyi başaracaksınız. Aktif ve keyifli bir gün sizi bekliyor.

YENGEÇ

Geçmişten kalma konu ve olaylar gündeme gelebilir. Göz önünde olmayacağınız her türlü işte kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Üzerinizdeki gerilim yerini daha etkili konulara bırakabilir.

ASLAN

Arkadaşlarınızla davetlere ve organizasyonlara katılabilirsiniz. İletişiminiz hızlı olacak. Bulunacağınız yerlerde önemli iş konuşmaları yapılabilir. Bu durum en çok sizin işinize yarayacak.

BAŞAK

Bugün daha hafif işlerinizi halledin. Ortaklaşa para konularında kafanızda yapacağınız hesaplar işinize yarayabilir. Maddi konularda zorlansanız da sorunların üstesinden gelmeyi bileceksiniz.

TERAZİ

Arkadaşlarınızla planlarınız devrede olacak. Az tanıdığınız insanlarla iyi vakit geçirip ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Bir seyahat fikri aklınıza yatabilir. Hayat beklentileriniz yüksek olacak.

AKREP

Maddi konularda çözüme yönelik hareketleriniz devrede olabilir. İş alanlarınızda desteklediğiniz insanların, sizi girişimleriniz adına teşvik ettiğini görecek ve mutlu olacaksınız.

YAY

Bugün, başkalarına yol göstermeyi seveceksiniz. Sizi heyecanlandıran seyahatler veya kafanızdaki eğitim fırsatları önünüzdeki dönemde yapmak istediklerinizin arasında yer alıyor.

OĞLAK

Sağlığınıza para harcayabilir, iş fonunuzu ayarlamak durumunda kalabilirsiniz. Duygularınızı da işin içine katarak günü iyi değerlendireceksiniz. İş konuşmalarınızda şartlar lehinize olacak.

KOVA

Partnerinizle birbirinizi harekete geçirebilir, güzel ve eğlenceli planları devreye sokabilirsiniz. Başkalarına yol göstermeyi özellikle bugün seveceksiniz. Romantik etkileşimlere yer açın.

BALIK

Bugün, işlerinizi evinizden halledebilir ve birçok işi aynı anda yapabilirsiniz. Aile büyüklerinizle kuracağınız güzel ilişkiler sizi memnun edebilir. Arkadaş ortamlarınızda dikkatli olmalısınız.