1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

10 Ekim Cumartesi burç yorumları…

A+A-

 KOÇ

Bugün üzerinizdeki etkilerle yapmanız gerekenler öne çıkabilir. Şartlar sizin elinizde olmadığında sabırsız yapınız devreye giriyor. Kendinizi hayatın akışına bırakmayı denemelisiniz.

BOĞA

Sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanmayacaksınız. Her ne kadar özel yaşantınız şu an hayatınızın merkezinde olsa da, başka işlerle de uğraşmak size şans getirebilir.

İKİZLER

Bugün vaktinizin çoğunu ev hayatınıza harcamayı düşünürken yapılması gerekenler sizi yorabilir. Çalışma hayatınız yoğun olduğunda kendinize ödül verin. Kendinize mutlaka zaman ayırın.

YENGEÇ

Bugün zihinsel konularda çevrenizdekilere tolerans göstermekte zorlanabilirsiniz. Ev hayatınız aktif olduğundan kabuğunuza çekileceğinize, sizi geliştirecek alanlarla zenginleşin.

ASLAN

Maddi konularda hiç olmayacak yerlerde gereğinden fazla rahat davranabilir, lazım olan yerlerde tam tersi bir tutum içine girebilirsiniz. Her şeyi maddi yönden karşılaştırıyorsunuz.

BAŞAK

Hayata bakış açınızla parasal konulara bakış açınız bir olmayabilir. Farklılıkların sizi besleyeceğini unutmamalısınız. Etrafınızda gelişen olaylara daha fazla ilgi göstermeniz gerekiyor.

TERAZİ

Üşengeç tavırlarınızla, ayağınıza kadar gelen şansları önemsemeyebilirsiniz. Soyut ve ruhani konulara odaklı olmanız güzel ama sizi yorabilir. Bu yüzden gerçek hayattan kopmamaya çalışın.

AKREP

Arkadaşlık ilişkilerinizi ve sosyal ortamlarınızı sorgulayabilirsiniz. Hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmeleriniz var ama siz özel hayatınızı her şeyin üzerinde tutmak isteyebilirsiniz.

YAY

Aile uğraşılarınızı bir kenara bırakarak kişisel hırslarınızın peşinden gitmeyi tercih edebilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızdaki hızlı değişimlere, güzel gelişmelere kucak açmalısınız.

OĞLAK

Bugün, değişik alan ve insanlar ilginizi çekecek. Enerjinizin çoğunu tanımadığınız insanlara yönlendirmeniz, evinizi ve ailenizi ihmal ettiğiniz anlamına gelmiyor. Önemli değişimlere kucak açın.

KOVA

Ketum yönlerinizle, iş ortamlarınızda durumları idare etmeyi ve diplomasi yapmayı iyi becereceksiniz. Maddi konularda biraz dengeyi tutturmalı ve gereğinden çok açılmamalısınız.

BALIK

Özel yaşantınızda duygusal yapınızı ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Olayları abartmak gün içinde etkili olacak. Ortak projeli girişeceğiniz işlerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir.

Habertürk