1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

23 Ekim Cuma burç yorumlarınız...

A+A-

 KOÇ

Bugün Güneş, Akrep burcuna geçiyor. Partnerinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir. Kariyeriniz için güçlü ve etkili insanların yardımıyla güzel iş ilişkileri oluşturabilirsiniz.

BOĞA

Koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve partnerinizin hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkiniz derinden ve yoğun olabilir.

İKİZLER

Kimliğinizi iş alanlarınızda göstereceksiniz. Sağlığınızla ilgili konular 1 ay boyunca gündeminizde olacak. Aile ilişkilerinizde ortaklaşa parasal konularda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

YENGEÇ

1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatı- nızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Bugün, ortaklaşa işlerinizde güçlü ilişkiler içine girebilirsiniz.

ASLAN

Bu dönem, aileniz her şeyden önemli olabilir. İşlerinizi evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Bugün, işinizdeki gücünüzü para kazançlarına dönüştü- recek ilişkiler içine girebilirsiniz.

BAŞAK

İletişimsel konular hızlanıyor. Aşk hayatınızda güçlü ve kalıcı bağlar kurmanız mümkün. Sevdiğiniz insanla bir arada olmak isteyecek, onun üzerinizdeki gücünü göstermesini seveceksiniz.

TERAZİ

Para konuları sizin için önemli olmaya başlıyor. Kazancınızı artırmanın yollarını arayacaksınız. Bugün, aile ilişkilerinizi onarıp sağlam temeller üzerine oturtmak için kolları sıvayabilirsiniz.

AKREP

Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bugün, etkili iletişiminizle yeni insanlarla güzel bağlar kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz güçlenebilir.

YAY

Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Enerjiniz düşük çalışacağından sağlığı- nıza dikkat edin. Bugün parasal konularda güçlü ilişkiler kuracaksınız.

OĞLAK

Sosyal ortamlarınızda önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. Ayrıca bugün etkili gücünüzü daha az tanıdığınız insanlarla girişeceğiniz projelerinizde kullanabilirsiniz.

KOVA 

1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksı- nız. Bugün bilinçaltınızdaki düzenlemelerle, ortaklaşa parasal konularda etkili ve istediğiniz gibi davranabilirsiniz.

BALIK

Kimliğinizi yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim ve hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki güçlü arkadaşlarınız özel hayatınız için size destek sunabilirler.

HANDE KAZANOVA