1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

27 Ekim 2015 Salı günlük burç yorumları...

A+A-

 Bugün saat 15.05’te Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay sahip olduklarımızı, içimizde ve etrafımızda biriktirdiklerimizi bize sorgulatabilir. Maddi güvene ve kalıcı işlere ihtiyacımız yüksek olacak. Maddi konular, kazanımlarımız öne çıkabilir. Dolunay zamanı enerjimiz yüksek olacağından iletişimsel konulara her zamankinden daha fazla dikkat etmeliyiz.

KOÇ

Para evinizde oluşan dolunay, parasal konularda sahip olduklarınızı size sorgulatabilir. Elinize bir miktar para geçebilir. Ortaklaşa başladığınız bir işin sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

BOĞA

Hayatınızla ilgili önemli bir olay veya karar devreye girebilir. Özel hayatınıza odaklı olduğunuz bu dönemde bir ortaklığı veya evliliği bitirme ya da tam tersi başlatma kararı karşınıza gelebilir.

İKİZLER

Bu dolunayda, bir işin gizli-saklı bir yanını öğrenebilir veya iş alanlarınızda problemlerinizin ardında yatan gerçek sebeplerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ

Dolunayla birlikte arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir. Ortaya çıkacak bir organizasyon, özel hayatınız ve sosyal ortamınız arasında bir dengesizliğe neden olabilir.

ASLAN

Dolunay, aile ve iş hayatınızda önemli gelişmelere neden olabilir. Aile hayatınızdaki yoğunluğunuz, iş alanlarınızda kritik kararlar almanıza veya işte hassaslıklar yaşamanıza yol açabilir.

BAŞAK

Yakın çevrenizle uzak bağlantılarınız arasındaki dengeyi iyi koruyun. Etrafınızda olup bitenler sizi de etkileyecek. Ortaya çıkacak bir seyahat, organizasyon anlamında sizi zorlayabilir.

TERAZİ

Dolunay, ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Sevdiğiniz insanın para durumunda oluşan bir gelişme sizi hassas kılabilir veya ortaya çıkan bir borç sizi sıkabilir. Dengeyi korumalısınız.

AKREP

Sevdiğiniz insanla ilişkinizde zorlanmalar veya hassaslıklar oluşabilir. Sevgi için adım atmak ya da sevdiğiniz insan için birtakım fedakârlıklarda bulunmak ön plana çıkabilir.

YAY

İşinizde ortaya çıkacak birtakım sorunlar sizi zorlayabilir. Sağlığınıza çok dikkat edin. Ruh durumunuzda da belli etkiler görülebilir. Her şeyi gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz.

OĞLAK

Dolunay, özel hayatınızda hassaslıklara yol açabilir. Kendinizi kontrol edin. Çocuğunuz varsa bu konular da gündemde olacağı için sıkışık bir program içerisine girebilirsiniz.

KOVA

Ailenize ilgi göstermek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Fakat iş yoğunluğunuz bir türlü sizi bırakmıyor. Yoğun iş trafiğiyle ailenize göstermeniz gereken ilgi sürekli çakışıyor.

BALIK

Dolunay, gündeminizi epeyce kurcalayacak. Kendinizi bir süre huzursuz hissedebilirsiniz. Önemli işleriniz, yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları ve işleri nedeniyle zora girebilir.