1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

29 Ekim Perşembe günlük burç yorumları...

A+A-

 KOÇ

Bugün, yakın çevre ilişkilerinizde kendinizi iyi ve güvende hissedeceksiniz. Düşüncelerinizde moralinizi hemen bozmayın. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi artırmaya çalışırken yanıltan duygusal tepkilere karşı dikkatli olun.

BOĞA

Parasal konularda değişken ve akılcı olmasını bileceksiniz. Sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Başlangıçta hoşunuza giden bir şey sonradan aynı şekilde ilginizi çekmeyebilir.

İKİZLER

Siz hayatın tadına varırken, herkes sizin hızınıza ayak uyduramayabilir. Çevrenizdeki insanlardan aynı dinamik hali beklememelisiniz. Son derece yüksek akan enerjinizi özel hayatınıza aktarırken dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ

Durgunluğunuz, yoğun iletişim trafiğinize ve yakın çevre planlarınıza ayak uydurmanızı zorlaştırabilir. Yapmanız gereken bazı işlerinizi gözünüzde büyütmeyin. Tatildeyseniz kafanız dalgın olabilir. Düşüncelerinizi toparlamalısınız.

ASLAN

Değişik ortamlarda ve yeni yerlerde ilginizi çekebilecek farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Davetli olduğunuz bir organizasyon varsa, gözler üzerinizde olacak. Özel hayatınızda, partnerinize karşı anlayışlı olmaya çalışın.

BAŞAK

Bugün, göz önünde olacağınız kalabalık ortamlarda partnerinizle bazı duygusal yetersizliklere ve sorunlara açık olabilirsiniz. Bir yandan ailenizle olma isteği diğer yandan da kendinizi dışarıya atma arzusu arasında kalabilirsiniz.

TERAZİ

Daha önce gitmediğiniz yabancı yerlerde bulunmak hoşunuza gidebilir. Kendi başınıza kalmak istemeyeceksiniz. Tamamlamanız gereken işler için kendinizi motive edebilmelisiniz. Kafa karışıklıklarına karşı dikkatli olmalısınız.

AKREP

Halledilmeyi bekleyen birtakım işler gündeminizde yer kaplayabilir. Yapmayı unuttuğunuz bir ödeme bugün sizi sıkıştırabilir. Duygusal konularda ve eğlence ortamlarında harcamalarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

YAY

Gün boyunca, sevdiğiniz insanla olan duygusal paylaşımlarınız sizin için önem kazanacak. İlişkinizde yaşayabileceğiniz ufak tefek pürüzlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Duygusal olarak kolay demotive olmaya meyillisiniz.

OĞLAK

Yapmanız gereken işler üzerinizde ağırlık oluşturabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan duygusal paylaşımlarınızda kafa karışıklıklarına hazırlıklı olmalısınız. Bulunacağınız ortamların tadını çıkarmalı, günün hakkını vermelisiniz.

KOVA

Aşk hayatınızda, sevdiğiniz kişiye duyduğunuz duygularınız yoğunlaşıyor. Coşkulu bir tavrınız olabilir. Sosyal ortamlarda kurduğunuz ilişkiler sizi yeteri kadar tatmin etmeyebilir. Maddi konulardaki harcamalarınız sizi yanıltmasın.

BALIK

Bugün, ilginizin ve zamanınızın büyük bir bölümünü aile ortamlarındaki aktivitelere yöneltebilirsiniz. Bir yandan da toplum içinde edindiğiniz önemli görevler ve daha önceden yapılmış planlar sizi zorlayabilir.