1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

1 Kasım Pazar günlük burç yorumları...

A+A-

 Bugün Ay, Yengeç burcunda dolaşacak. Bugünlerde, geçmişe duyulan özlem artar. Eski konular gündeme gelir. Ailemizi ve sevdiklerimizi koruma içgüdüsü daha çok ön plana çıkar. Duygularımızın en yoğun yaşanabileceği zamanlardır. Fedakâr davranışlarda bulunabiliriz. Türkiye’nin yükseleni üzerinde hareket edecek olan Ay, seçim katılımının fazla olacağını da ipucu olarak iletiyor.

KOÇ

Enerjinizin ve emek vererek yaptığınız pek çok çalışmanın karşılığını alabileceksiniz. Kendinizi biraz rahat bırakmanız gerekiyor. İstediğiniz her şeyin ayağınıza çok hızla geldiğine şahit olabilirsiniz. Bu durum sizi fazlasıyla mutlu ve motive edecek.

BOĞA

Bugün, yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşımlarınıza önem vereceksiniz. Maddi konularda kafanızı çözüme yönelik çalıştırmanız gerekiyor. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalı ve aşırıya kaçan harcamalardan kaçınmalısınız.

İKİZLER

Kendinizi huzurlu ve rahat hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Maddi konularda her zamankinden daha fazla cömert davranıyorsunuz. Para harcamayı seveceksiniz. Harcama yaparken gereğinden fazla açılmamaya özen göstermelisiniz.

YENGEÇ

Bugün, çok önemli işlere girişmektense kendi kişisel isteklerinizin peşinden gitmeyi tercih edebilirsiniz. Dışa dönük özellikleriniz devrede olacak. Biraz daha esnek olmayı denemelisiniz. Olaylar karşısında hemen reaksiyon vermekten kaçınmalısınız.

ASLAN

Geçmişe takılı kalmadan, eskiye dair huzursuzlukları gündeminize taşımadan tamamlamanız gerekenlerin peşine düşmelisiniz. Geçmişe takılı kalmak size sadece vakit ve enerji kaybettirir. Bugün, duygusal değerlendirmeleriniz yüksek olabilir.

BAŞAK

Yakın arkadaş gruplarıyla yapılan önemli programlara katılabilirsiniz. Dahil olduğunuz organizasyonlarda rahat davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Bugün, her zamankinden daha şanslı olacaksınız. Bu durumun tadını çıkarın.

TERAZİ

Göz önünde olacağınız ortamlarda iyi bir iletişime sahip olacaksınız. İş alanlarınızda güzel ve şanslı haberler alabilirsiniz. Gelecek hafta için hazırlıklarınızı tamamlayabilir ve bu sayede yeni haftaya iki ayağınız bir pabuca girmeden başlayabilirsiniz.

AKREP

Bireysel faaliyetlere zaman ayırmak isteyebileceğiniz bir gün içindesiniz. Maddi konularda daha fazla neler yapabileceğiniz düşüncesi ağır basabilir. Bazı şeyleri aceleye getirmemeye çalışın. Çalışmalarınızı zamana yaparak yapmaya özen gösterin.

YAY

Bir süredir ertelediğiniz ve sizin halletmenizi bekleyen birtakım para işlemlerinizi hafta başı nasıl halledeceğinizin planlarını yapabilirsiniz. Alacağınız olumlu haberler, yüzünüzü güldürecek. Partnerinizin hayatında da gelişmeler sevindirici olacak.

OĞLAK

Yakın çevrenizdeki kişilere ve sosyal ortamlarınıza güzel enerjiler yaydığınızı göreceksiniz. Arkadaşınızla birbirinize destek olmanız ve yaşadığınız sıkıntıları birbirinizle paylaşmanız önem kazanacak. Dayanışmanın önemini kavrayacağınız bir gün olacak.

KOVA

Kasım ayına hızlı kariyer atılımlarıyla veya toplumsal konulara daha fazla kendinizi vererek başlayacaksınız. Rutin işleriniz ve parasal harcamalarınız bugün daha çok aile hayatınız ve bireysel isteklerinize yönelik olabilir.

BALIK

Özel yaşamınızda, sevdiğiniz insanla geleceğinize yönelik önemli adımlar ve konuşmalar içinde olabilirsiniz. İşlerinizi tamamladıktan sonra kendinizi dışarıya atıp gönlünüzce dinlenmek isteyebilirsiniz. Sanatsal işleriniz önem kazanıyor.