1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

2 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları...

A+A-

Burcunuz bugün size ne anlatıyor? İşte yanıtı...

Bugün itibarıyla Merkür, Akrep burcuna geçecek. Bu durum önümüzdeki 2 hafta boyunca iletişimimizde şüpheci, sahiplenici ve manipülatif yönleri açığa çıkarabilir. Gizemli ve derin konular her zamankinden daha çok ilgimizi çekecek. Olayların derinine inmek, araştırma yapmak, gerçekleri aramak ve konsantrasyon isteyen işlerimize odaklanmak için uygun bir döneme giriş yapmış bulunuyoruz.

KOÇ

2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı artırabilirsiniz. Çözümsel yaklaşımlar içine gireceksiniz.

BOĞA

Özel hayatınızda, ikili ilişkiler veya ortaklı işler alanlarınızda becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özel hayatınızda sorunlarınız varsa önümüzdeki 2 hafta onları çözmek için uygun bir dönem olacak.

İKİZLER

İş ve hizmet alanlarınızdaki konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir dönem. İş arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor.

YENGEÇ

Aşk hayatınız ve çocuklarla olan iletişiminiz ön plana çıkacak. Sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde becerileriniz artabilir. Eğlenceye dayalı alanlarınızda kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

ASLAN

Evinizle ilgili konularda kalıcı ve çözümsel yaklaşımlarınız ön plana çıkacak. Bugünden sonra ev alım satımı ve ailenizle ilgili önemli kararlar yine gündeminize yerleşecek.

BAŞAK

2 hafta boyunca pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda etkili hareket edeceksiniz. İletişiminiz artacak. Yakın çevrenizle temas halinde olacaksınız.

TERAZİ

Bugünden itibaren maddi alanlarda zorlandığınız konular üzerine eğilebilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar şanslı etkilere sahip olacaklar. Alım-satım ve değiş tokuş işleri için uygun bir dönem.

AKREP

Önemli görüşmeler, konuşmalar ve anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından artık planlarınızı ve projelerinizi rahatça konuşabilirsiniz. İlginiz tamamen kendinize yöneliyor.

YAY

Önemli planlarınız varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anma ihtiyacınız bu dönemde hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artış görülebilir.

OĞLAK

Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi 2 hafta boyunca sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.

KOVA

Merkür, iş ve kariyer alanlarınızda dolaşıyor. İş alanınızda patronlarınızla veya üstlerinizle konuşmalarınızı artırabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi ortaya koymanın tam zamanı…

BALIK

Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret ve hukuk alanlarınızda önemli iş görüşmeleri gündeme gelebilir. Bu dönemde az tanıdığınız insanlarla daha rahat anlaşacaksınız.