1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

3 Kasım Salı günlük burç yorumları...

A+A-

 Bugün devreye giren Venüs-Mars birleşimiyle kadın-erkek ilişkilerinde karşı tarafla anlaşmak zor olmayacak. Kalbimiz boşsa aradığımız insan karşımıza gelebilir. Var olan ilişkilerimizde karşı tarafla istediğimiz duygusal iletişimi sağlayabiliriz. Sağlıkla ve işle ilgili konularda şanslı olacağız.

KOÇ

Bugün iş hayatınızda ve günlük işlerinizde yapmanız gerekenleri kolaylıkla halledeceksiniz. İş hayatınızda veya sağlık alanlarında karşılaştığınız ya da tanıştığınız bir insan ilginizi çekebilir.

BOĞA

Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla çok iyi anlaşacağınız veya hayatınızda biri yoksa karşı cinsten biriyle romantik etkiler altında olacağınız bir gün olabilir. Eğlenceli ortamları seveceksiniz.

İKİZLER

Aile hayatınızda huzuru, mutluluğu her yönden yakalayacağınız bir gün olacak. Çocuklarınızla ve ailenizle bağlantılarınız kuvvetli olacak. Evle ilgili bir işe sevdiğinizle beraber kalkışacaksınız.

YENGEÇ

Yakın çevrenizden bir insan ilginizi çekebilir. Kalbiniz boşsa iletişim halinde olacağınız karşı cinsten biriyle aranızda fiziksel bir çekime hazırlıklı olun. Eğlence hayatınıza çok para harcayabilirsiniz.

ASLAN

Maddi konularda çevrenizdeki kadınlardan ve erkeklerden çok güzel şanslar ve etkileşimler alabilirsiniz. Önemli bir para işinizi halledebilirsiniz. Aile hayatınızda biraz bunalmış olacaksınız.

BAŞAK

Herkesin ilgisini üzerinizde hissedeceğiniz ve çok şanslı oluşumların karşınıza geleceği bir gün sizi bekliyor. Bekârsanız aşk kapınızda. Bugün gitmeniz gereken yerler için tembellik etmeyin.

TERAZİ

Manevi anlamda kendinizi mutlu, şanslı ve tatminkâr hissedeceksiniz. Geri plandan yürüttüğünüz her türlü işinizde fayda sağlayacağınız bir gün geçireceksiniz. Gizli bir aşk karşınıza gelebilir.

AKREP

Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızın veya yeni tanışacağınız insanların ilgisini ve beğenisini üzerinize kolaylıkla çekeceksiniz. Arkadaş ortamınızda tanışacağınız bir insanla aranızda bir aşk başlayabilir.

YAY

Göz önünde olacağınız ortamlarda çekiciliğiniz yüksek olacak. Kariyer hayatınızda bir insandan çok etkilenebilir ve onunla flört edebilirsiniz. Önemli işlerinizdeki destekleriniz yüzünüzü güldürecek.

OĞLAK

Seyahat halindeyken, eğitimsel yerlerde, medya işlerinizde, yabancılarla yapılacak işlerde kadın-erkek herkesin desteğini alacaksınız. Yine bu yerlerde aşkı bulacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

KOVA

Ortaklaşa parasal konularda işlerinizi rahat ve kolay halledeceğiniz, derdinizi rahatlıkla karşı tarafa aktaracağınız bir gün olabilir. Başkalarından işiniz için istediğiniz parasal desteği bulacaksınız.

BALIK

Özel ilişkilerinizde aşkı, romantizmi, anlayışı ve mutluluğu yakalayacağınız bir gün olabilir. Sevdiğiniz insanla aynı kararları alabilir ve özel hayatınız için birbirinizi harekete geçirebilirsiniz.