1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

8 Kasım Pazar günlük burç yorumları...

A+A-

 KOÇ

Bugün Terazi burcuna geçecek olan Venüs, 3 hafta boyunca aşk, evlilik ve ikili ilişkiler evinizde dolaşacak. İkili ilişkilerde barışçı, uzlaşmacı ve romantizm dolu etkiler altında olacaksınız.

BOĞA

Venüs, iş ve hizmet alanlarınızda dolaşmaya başlayacak. İş ilişkilerinizi güçlendirebilir, yeni iş başvurularında bulunabilir, beraber çalıştığınız insanlarla güzel anlaşmalar yapabilirsiniz.

İKİZLER

3 hafta boyunca aşk hayatınızda romantizm rüzgârları esebilir. Çocuğunuz varsa bu süreçte ona olan sevginiz her şeyin üstüne çıkabilir. Sportif faaliyetlerle uğraşmak hoşunuza gidecek.

YENGEÇ

Venüs, ev ve aile hayatınızı etkilemeye başlayacak. Evinizde olmaktan, misafir ağırlamaktan, evinizi güzelleştirmekten zevk alacaksınız. Tadilat ve dekorasyon işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

ASLAN

Yakın çevrenizle ilgilenmek ön plana çıkacak. Akrabalarınızla olan ilişkileriniz güzelleşebilir. Satış, pazarlama, yazım, bilgisayar ve reklam işleriyle uğraşanlar bu dönemde iyi para kazanabilirler.

BAŞAK

Venüs para alanlarınıza kayıyor. Önümüzdeki 3 hafta boyunca maddi konularda kazanımlarınızı artıracak ilişkiler kurabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar için harika bir dönem olacak.

TERAZİ

3 hafta boyunca hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek, sosyal olmak için uğraşacaksınız. Saç ve görüntü değiştirmek isteyenler için bu uygulamaları yapacakları bir dönem olacak.

AKREP

Venüs, özel hayatınızda ve iş konularında fedakârlıkları hayatınıza taşıyacak. Gizli saklı işlerden ve ilişkilerden hoşlanabilirsiniz. Başkalarına yardım etme isteğiniz yoğun olacak.

YAY

Sosyal çevrenizde ilişkilerinizi güçlendirmenin yolunu bulacaksınız. Girişilecek bir grupsal çalışma size kendinizi iyi hissettirtecek. İşten elde edilen gelirlerinizde artış görülebilir.

OĞLAK

Kariyeriniz ve iş hayatınız olumlu etkiler altında olacak. İş yükünüz artsa da ilişkilerinizin iyi olması sonucu, şartları lehinize döndürebilirsiniz. Terfi, zam, prim gibi istekleriniz varsa dillendirin.

KOVA

Yabancı ortaklı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya ve ticaret alanlarınızda güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Tanımadığınız veya daha az tanıdığınız insanlarla paylaşımlarınızı artırabilirsiniz.

BALIK

3 hafta boyunca, başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz. İnsanlar bu dönem size fazlasıyla yardım edecekler. Almanız gereken bir kredi veya borç varsa, hiç düşünmeyin.