1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

21 Kasım Cumartesi günlük burç yorumlarınız...

A+A-

 Bu cumartesi ilişkilerimize dikkat edelim. Venüs- plüton karesiyle kıskançlık, baskı, yönlendirme gibi etkiler, var olan ilişkilerimizde sıkıntıları ortaya çıkarabilir. İnatçı olmamak ve kendi bildiğimizde ayak dirememek her tür ilişkilerimizde önemli olacak.

KOÇ

Bu cumartesi, sevdiğiniz insanla toplum önünde, kalabalık ortamlarda anlaşmak kolay olmayabilir. Sizi kıskanabilir ve güçlü duygularla hayatınızı yönlendirmek isteyebilir. Bu etkiye siz de kayıtsız kalamayabilirsiniz. Sevgilinizle hassas bir dönemdesiniz.

BOĞA

Beraber iş yaptığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Dışarıda, bir seyahat ya da tatilde, eğitim yerlerinde hırçınlıklar, kıskançlıklar ya da başkalarını yönetme isteği ilişkilerinizi zedeleyebilir. Güçlü duygularla başa çıkmasını öğrenmelisiniz.

İKİZLER

Sevdiğiniz insanla veya varsa çocuğunuzla olan ilişkinizde zorlanmalara açık olabilirsiniz. Tutkularınızla davranmak ve kendi bildiğinizden şaşmamak özellikle maddi konularda sevdiklerinizle aranızda sürtüşmeler ve anlaşmazlıklara sebep olabilir.

YENGEÇ

Hafta sonu, aile hayatınızda sevdiğiniz bir insanla aranızda sürtüşmeler ve sorunlar oluşabilir. Ya da siz ondan beklemediğiniz bir tepki, kıskançlık ve baskı görebilirsiniz. Özellikle aileyle olan ilişkilerinize dikkat edin, aksi halde sorun yaşayabilirsiniz.

ASLAN

Bu cumartesi, yakın çevrenizdeki (akraba, kardeş, komşu, arkadaş) insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Günlük işlerinizde ve iş hayatınızda kolay tepkiler vermeye ve birtakım ilişki çekişmelerine açık olabilirsiniz. İş hayatınızda fırsatlara açık bir gün.

BAŞAK

Parasal konularda sevdiğiniz insanla ve çocuğunuzla anlaşmak kolay olmayabilir. Sahip olduklarınıza sarılabilir, kıskançlık, sahiplenme gibi etkilerle sevdiklerinizi bunaltabilirsiniz. Maddi harcamalarınız konusunda baskıdan uzak durmalısınız.

TERAZİ

Hafta sonu sevdiğiniz insan üzerinizde baskı kurabilir, kıskançlık, sizi yönlendirme isteği aranızda gerilimlere neden olabilir. İlişkilerinize her zamankinden daha fazla özen gösterin. Yapacağınız aşırı kıskançlık ilişkinizde yeni bir sayfa açılmasına sebep olabilir.

AKREP

Hafta sonu, sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayabilir. Etkili iletişiminizle onun üzerinde baskı kurmaya çalışabilirsiniz. Yine yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde de bazı sorunlara açık olacaksınız. İnsan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

YAY

Bu hafta sonu sosyal ortamlarda bir arkadaşınızla aranızda gerilim ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Bazı konuşmalarınız hoşuna gitmeyecek ya da siz ondan rahatsız olacaksınız. İlişkilerinize özen göstermelisiniz. Sabırlı davranırsanız kazançlı çıkarsınız.

OĞLAK

Göz önünde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla bazı sürtüşmeler ve ilişki çıkmazları yaşanabilir. Sevdiğiniz insana karşı kıskançlık yapmamaya, üzerinde baskı kurmamaya özen gösterin. İlişkiniz için önemli bir gün olabilir. Aşırı tepkilerden kaçınmalısınız.

KOVA

Bu cumartesi, dış ortamlarda, daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkileriniz ve bağlantılarınızda birtakım sorunlara açık olabilirsiniz. Kıskançlıklara ve sizi manipüle etmek isteyen insanlara karşı dikkat. Çevrenizde size zarar vermek isteyen insanlar var.

BALIK

Bu hafta sonu, sevdiğiniz insanla sosyal çevrelerde ve arkadaş ortamlarınızda anlaşmak kolay olmayacak. Tutkularınızla davranmak arkadaşlarınızla aranızı bozabilir. Bazı ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklara başlayabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Habertürk