1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

23 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları...

A+A-

 Bu hafta ilişkilerimize dikkat etmemiz gerekecek. Sorumluluklarımız artacak. Kolay aldanmaya açık olabiliriz. Perşembe günü oluşacak Dolunay, İkizler burcunda ve ters açılarla oluşuyor. İletişim ve satışa yönelik işlerimizde duygusal stresler oluşabilir. Yakın çevremizdeki insanlarla sorun yaşayabiliriz. Belirsizlikler ve hayatımızın günlük akışındaki sorunlar bizi hayal kırıklıklarına sürükleyebilir. Değişim için uygun bir zaman dilimi değil.

KOÇ

Bugün, aktif ve sabırsız olacaksınız. Mantık çerçevesinde hareket ederseniz işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Özel hayatınızda çekişmelere açık olacağınız bir haftaya giriyorsunuz.

BOĞA

Duygularınızı ve düşüncelerinizi olduğu gibi aktarın. Az tanıdığınız insanlara karşı tepkileriniz yüksek olabilir. İlişkilerinizi bozmayın. Yazı işiyle uğraşıyorsanız, bugün sizin için keyifli geçebilir.

İKİZLER

Duygusal olarak kolay sıkılacağınız bir gün olacak. Birçok alana yayıldığınız için her işinizi toparlamak sizin için kolay olmayabilir. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınız önem kazanıyor.

YENGEÇ

İş konularında hızlı ve sıkılgan yapınızla hareket edeceksiniz. Günlük toplantılarınızda çevrenizdeki insanlara karşı anlayışla yaklaşın. Ortaklaşa yapılacak işlerde partnerinize yardım etmelisiniz.

ASLAN

Az tanıdığınız insanların yanında sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Mevcut işlerinizi tamamlamaya çalışın. Bu hafta çocuğunuzun veya hayatınızdaki insanın sorumlulukları artacak.

BAŞAK

Ani bir ödeme veya hesapta olmayan bir harcama söz konusu olabilir. Duygusal anlamda inişler-çıkışlar yaşayacağınız bir dönemde olduğunuz için gereksiz harcamalar yapabilirsiniz.

TERAZİ

Sevdiğiniz insanla paylaşım içinde olmanız zor görünüyor. Bu hafta bu etkiye dikkat edin. Negatif ve karamsar olmamaya özen gösterin. İş fırsatlarına gerçekçi bir şekilde yaklaşın.

AKREP

Sabırsız ve aceleci tavırlarınız herkes tarafından fark edilecek. İşinizi severek ve sahiplenerek yapmaya özen gösterin. Bu hafta parasal konularda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz.

YAY

Bugün, aşk hayatınızda farklı duygular içine gireceksiniz. Önemli işlerle uğraşmak yerine haftayı koordine etmeyi tercih edin. Ailevi konularda yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz.

OĞLAK

Aile ortamında sergilediğiniz tutumlar sizi bile şaşırtacak. Bir an mutluyken, bir anda sinirli olabilme potansiyeline sahipsiniz. İş ve özel hayatınızda gerginliklere açık bir hafta olabilir.

KOVA

Yakın çevrenizdeki insanlara karşı sabırsız görünüyorsunuz. Sakin ve anlayışlı olmanız oluşması muhtemel olumsuzlukları önleyecektir. Bu hafta zihniniz huzursuz çalışabilir.

BALIK

Para konularında tepkili davranışlar sergileyebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar yapmak yerine bugün daha çok yarım kalmış ve sizi çok zorlamayacak işlerinizin peşine düşmelisiniz.

Habertürk