1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

3 Aralık Perşembe günlük burç yorumlarınız...

A+A-

 Bugün ve yarın Ay, Başak burcunda dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Astrolojide Başak burcu sinir ağı, mide ve bağırsakları temsil ettiğinden bu organlarımızı fazla yıpratmamalı, ağır yiyeceklerden uzak durmalıyız. Genel anlamda ilişkilerimiz mesafeli olabilir. Çok düşünüp az konuşabilir ve özel işlerimizin üzerine eğilebiliriz. İş buluşmaları, toplantılar ya da yanımızda çalışanların planlarını yapmak için uygun zamanlar olacak. İşlerimizi yaparken eleştiri mekanizması devrede olabilir.

KOÇ

Bugün, iş ortamlarınızda azimle tamamlamanız gereken işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Maddi konularda zorlanmalarınız varsa düzlüğe çıkmak için biraz daha sabretmelisiniz.

BOĞA

Eğlenceli ortam ve konulara daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuz varsa ona göre planlar yapmalısınız. Maddi konularda kafanız çözüme yönelik hareket edecek.

İKİZLER

Evinize yönelik çalışmalarınız gündeme gelebilir. Kendinize vakit ayırmak isterken başkaları için bir şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz. İnsanlardan onay almak sizin için çok önemli.

YENGEÇ

Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Başkaları için yapmanız gerekenler öne çıkabilir. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz gün içinde iyi akacak. Ortaklaşa işlerinizde şanslısınız.

ASLAN

Sahip olduğunuz değerler sizin için önemli olacak ama parasal konulara değişken yaklaşacaksınız. Bugün, iş alanlarınızdaki görüşmelerinizi kalıcı platforma taşıyabilirsiniz.

BAŞAK

Yerinizde duramayacağınız bir gün olabilir. Duygusal iletişiminizde yaşadığınız birtakım zorluklar geride kalmaya başlayacak. Aile hayatınızda oturtmanız gereken konulara odaklanmalısınız.

TERAZİ

Bugün üzerinizde hissedeceğiniz üşengeçlik ve ağırlık, söz verdiğiniz insanlara karşı zorlanmanıza neden olabilir. Bir kere kendinizi harekete geçirdikten sonra rahatlayacaksınız.

AKREP

Sosyal çevrenizden insanlarla görüşme arzunuz yüksek olacak. Bazı anlaşmazlıklara açık olmalısınız. Aile hayatınızda üstlendiğiniz fedakârlıkları bugün bilinçli bir şekilde halledeceksiniz.

YAY

Yerinizde duramayan yapınızla sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İş konularına eğilecek, iletişime dayalı işlerinizde istediğiniz desteği alacaksınız.

OĞLAK

Yabancı ortamlarda bulunma isteğiniz fazla olabilir. Uğraşacağınız bir işiniz yoksa yeni yerler görme arzunuz yüksek olacak. İş alanlarınızda güzel ve kalıcı adımlar atabilirsiniz.

KOVA

Sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Canınız hiçbir şey yapmak istemiyorsa yapmayın. Etrafınızda olup biten her şeyle ilgileneceksiniz. Kariyeriniz için kalıcı ilişkiler içine gireceksiniz.

BALIK

Bugün, özel yaşantınıza gereken özeni göstermelisiniz. İşteki kararsızlıklarınızı insanlardan alacağınız tavsiyelerle yönlendirebilirsiniz. Geleceğinize yönelik konuşmalar artacak.

Habertürk