1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

7 Aralık Pazartesi günlük burç yorumları...

A+A-

 Haftaya Ay, Terazi burcundayken ilişkilerimize veya ortaklı işlerimize odaklanarak başlıyoruz. Öğleden sonra ayın olumlu açı kazanmasıyla beraber keyfimiz yerine gelecek. Çarşamba günü, değişik insanlarla güzel görüşmeler içine girebiliriz. Perşembe günü Merkür, Oğlak burcuna geçecek. İletişimimizde pratik olmaya başlayacağız. Cuma günü saat 12.29’da Yay burcunda bir yeniay meydana gelecek. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler ve yayıncılıkla ilgili konularda önemli kararlarımızı devreye sokabiliriz.

KOÇ

Bugün, vaktinizin çoğunu özel hayatınıza ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanla gün içinde yapılacak keyifli organizasyonlar devrede olabilir. Öğleden sonra sezgileriniz kuvvetlenecek. Parasal harcamalarınız hızlanabilir.

BOĞA

Gün içinde yapacaklarınız ve günlük rutin işlerinizde öğlene kadar önemli kararlardan uzak durmalısınız. Öğleden sonra sevdiğiniz kişiyle planlarınız devreye girebilir. Daha çok onun hayatına göre davranabilirsiniz.

İKİZLER

Aşk hayatınız veya çocuk alanlarınız aktif olarak haftanız başlıyor. Öğle saatlerine kadar canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyecek. Öğleden sonraysa keyfiniz yerine gelecek. Tatlı tüketiminiz artabilir, aşırıya kaçmaktan kaçının.

YENGEÇ

Gününüzü ev hayatınıza ve aile ortamlarınıza yönelik geçirebilirsiniz. Öğleden sonra daha çok aşk hayatınıza odaklanabilir ve sevdiklerinizle birlikte keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Yaratıcılığınız giderek artıyor.

ASLAN

İletişim alanlarınız veya yakın çevre konularınızda öğlen saatlerine kadar önemli işlerden uzak durun. Öğleden sonra aile hayatınızda sevdiğiniz birinden duyacaklarınız sizi mutlu edebilir. Vaktinizi ailenizle geçirmek isteyeceksiniz.

BAŞAK

Eviniz, aileniz ve bütçe konuları bugün sizin için ön planda olabilir. Öğlen saatlerine kadar önemli adımlar atmaktan kaçının. Öğleden sonraysa iletişim trafiğiniz hızlanacak. Yakın çevrenizdekilerle güzel planlarınız devreye girecek.

TERAZİ

Bu aralar birden fazla iş alanına yayılmış durumdasınız. Yakın çevrenizdeki insanlardan destek sağlayabilirsiniz. Öğleden sonra biraz rahatlayacaksınız. Maddi konularda son derece önemli konuşmalar gündeme gelebilir.

AKREP

Yapmanız gereken işleriniz dışında birçok konuyu halledebilirsiniz. Dinlenmek ve gücünüzü toplamak size iyi gelecek. Öğleden sonra enerjiniz yerine gelmeye başlayacak. Güzel görünmek, dolaşmak ve hava almak isteyeceksiniz.

YAY

Bugün, arkadaşlarınıza veya sosyal çevrenize ayıracağınız vakit her zamankinden daha fazla olacak. Canınız eve tıkılmak istemeyebilir. Kafanızda bir sürü plan ve proje dolaşıyor, bunları uygulamak için doğru zamanı kolluyorsunuz.

OĞLAK

Haftaya iş ve kariyer hayatınıza odaklanarak giriş yapacaksınız yalnız öğlene kadar önemli işlerden kaçınmalısınız. Enerjinizi dış çevrelere harcadığınızdan, özel hayatınıza ayıracağınız vakit azalmış durumda. Sevdiğinizle birlikte sosyalleşin.

KOVA

Dış ortamlarda ve farklı yerlerde bulunacaksınız. Bu dönem beyninizi çok zorlamayın çünkü şüphe mekanizması fazla işleyecek. Öğleden sonra iş hayatınız hareketlenecek. Bugün, bir kadından büyük bir destek görebilirsiniz.

BALIK

Bugün, ailenize ve sevdiklerinize yapacağınız harcamalar olabilir. Dengenizi sağlamalısınız. Sabah saatlerinde parasal işlerinizi halledebilirsiniz. Öğleden sonra yaratıcılığınız artarken, daha çok dış ortamlarda vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Habertürk