1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

9 Aralık Çarşamba günlük burç yorumları...

A+A-

 Bugün, devreye giren Güneş-Uranüs olumlu açısıyla hayata karşı esnek ve rahat olacağız, değişik insanlarla güzel görüşmeler içine girebiliriz. Önemli kişilerden alacağımız destekler yüksek olacak. Karşımıza gelecek olan fırsatlar için acele etmemeli, cuma günü Yay burcunda oluşacak yeniayı beklemeyiz.

KOÇ

Bugün uzaklardan alacağınız sürpriz bazı haberlerle keyfiniz yerine gelecek. Hayata esnek yaklaştığınız her an sizi daha da yukarılara taşıyacak. Bir seyahat, eğitim fırsatı ayağınıza gelebilir.

BOĞA

Ortaklaşa para konularında beklenmedik yerlerden sürprizler söz konusu olabilir. Harekete geçmeniz faydanıza olacak. Sezgileriniz bugün sizin için çalışacak, sezgilerinizle olaylara geniş bakacaksınız.

İKİZLER

Sosyal ortamlarda farklı ve sürprizlerle dolu bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaş ortamlarında bir insanla tanışabilirsiniz. Sizi harekete geçiren konularda cuma günü oluşacak yeniayı beklemelisiniz.

YENGEÇ

İş arkadaşlarınız çok yönlü ve çözümcü tarafınızı çok sevecek. İş teklifleri, projeler, yapılacak işler devrede olabilir. Çalışma hayatınızdaki bu güzel gelişmeler, geleceğinizi daha da aydınlatacak.

ASLAN

Bugün, sevdiğiniz insanla çıkacağınız sürpriz bir seyahat ilişkinizi heyecanlandırabilir. Bu tatil programı, size sosyalliğinizi yeniden hatırlatacak ve ilişkinize önemli bir katkı sağlayacak.

BAŞAK

Çarşamba günü, yakın çevrenize karşı tutkulu hareket edebilirsiniz. Aile hayatınızda parasal konularda sürpriz gelişmelere açık bir gün olacak. Para konularında her zamankinden daha esnek olacaksınız.

TERAZİ

İş alanınızdan alacağınız güzel haberler para konusunda keyfinizi yerine getirecek. Yakın çevrenizle ve sevdiğiniz insanla beraber farklı planlar yapabilirsiniz. Ortaklaşa işleriniz varsa sürprizlere açık olun.

AKREP

Maddi konularda bu çarşamba değişik işlerden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Para kazancınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir, önemli adımlarınız için cuma günü oluşacak yeniayı beklemekte fayda var.

YAY

Gün içinde, aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelere ve sürprizlere açık olun. Siz kalbinizi yeniliklere açtığınızda kalbinizi sıkan ve daraltan konular geride kalacak, buna emin olun.

OĞLAK

Bugün arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize karşı yoğun isteklerle hareket edeceksiniz. Aile hayatınızda ne kadar esnek ve yenilikçi olursanız, özel hayatınız da o kadar rahat olacak.

KOVA

Bu aralar gözler sizin üzerinizde ve siz de kendi değerinizin farkındasınız. Gördüğünüz bu ilginin, iş ve özel hayatınıza pozitif etkileri var. Sürpriz eğlencelere ve olaylara bu çarşamba sosyal ortamlarda açık olun.

BALIK

İş ve kariyer hayatınızda sürprizlere açık olun. Beklenmedik para bağlantıları devrede olabilir ve kazanç kapıları açılabilir. Yine de önemli adımlarınız için cuma günü oluşacak yeniayı beklemelisiniz.

Habertürk