1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

12 Aralık Cumartesi günlük burç yorumları...

A+A-

 KOÇ

İş hayatınızın yoğunluğuyla ilgili konulara odaklanmış durumdasınız. Bugün çalışıyorsanız önemli konuşmalar oluşabilir. Çalışmıyorsanız kalabalık yerlerde mantığınızla hareket edeceksiniz.

BOĞA

Dış ortamlarda ve az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınızda duygusal olarak mantığınızı devreye sokacaksınız. Bazı işlerinizi konuşmak ve tamamlamak için harika bir gün olacak.

İKİZLER

Ortaklaşa parasal konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak. Önemli harcamalar yapma niyetindeyseniz belirli bir düzen içinde, gerekli plan ve programları yaparak ilerleyebilirsiniz.

YENGEÇ

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bazı konuşmalar içine girebilirsiniz. Kafanız daha mantıklı çalışacak ve karşı taraftan onay almak, fikirlerinize destek bulmak isteyeceksiniz.

ASLAN

Günlük akışınızı iyi organize edecek, işlerinizi kolaylıkla tamamlamak isteyeceksiniz. Olaylara serinkanlı yaklaşımınızla sadece kendinize değil çevrenizdeki herkese faydanız olabilir.

BAŞAK

Aşk hayatınızda veya çocuğunuzla ilgili konularda sorunları kolaylıkla çözüme ulaştırabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı sert olmayın. Önemli işleriniz varsa organize olmasını bileceksiniz.

TERAZİ

Aile büyüklerinizle fikir alışverişlerinizi artırıyorsunuz. Duygusal konularda onları yönlendirmek isteyebilirsiniz. Girişimleriniz önünüze teker teker geliyor. Disiplinden uzaklaşmayın.

AKREP

Fikir alışverişleriniz yüksek. İletişimsel konularda konsantrasyonlu bir şekilde ilerliyorsunuz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Kafanızdaki her şey netleşecek.

YAY

Hayatın karşınıza getirdikleri sizi hem ürkütüyor hem de heyecan duyuyorsunuz. Bugün, parasal işlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz. Bir alacağınız varsa onun konuşmalarına odaklanacaksınız.

OĞLAK

Fikirlerinizi etkili bir şekilde ortaya koyacağınız bir dönemdesiniz ve bir sürü işinizi kolay organize ediyorsunuz. Bugün, kendi isteklerinizi karşı tarafa uygulatmaya çalışacaksınız.

KOVA

Çok çalıştığınız bu dönemde biraz dinlenmeye ihtiyacınız var ama kendinizi bir türlü bırakamıyorsunuz. Bugün önce kendinizi organize etmeli, sonra günlük işlerinizin üzerine gitmelisiniz.

BALIK

Bugün, çevrenizde yapacağınız önemli konuşmalar devrede olacak. Arkadaşlarınızın düşüncelerine ihtiyacınız olabilir. İş hayatınızdaki gelişmeler sizi hem heyecanlandırıyor hem de korkutuyor.

Habertürk