1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yıldızınız bugün ne söylüyor?
Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

17 Ocak 2016 Pazar günlük burç yorumlarınız...

A+A-

 Bugün ve hafta başı Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Boğa burcu astrolojide boyun, boğaz, ses telleri, damak ve bademcikleri temsil eder. Bu yüzden üşütme, nezle, öksürük, larenjit, salgı bezi şişmesi ve boyun tutulmaları yaşayabiliriz. Bu organlarımızla ilgili ameliyatlardan kaçınmalıyız. Doğayla iç içe olmak isteyebiliriz. Bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız güçlü, iradeli, çalışkan, disiplinli, dengeli, dürüst ve tarafsız bir insansınız. Gerginliklere açık sinir sisteminizle kendinizi yıpratmaya müsaitsiniz. Çok çalışmak ve büyük sorumluluklar altına girmek ruh halinizi olumsuz etkileyebilir. Bu sene, aşk hayatınızda güzel gelişmeler altındasınız. Maddi konularda abartıya kaçmayın.

KOÇ

Maddi alanda yapılması gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Günlük işlerinizde kendiniz bile yapacaklarınızdan etkileneceksiniz. Aktif bir gün sizi bekliyor. Bugün, aile hayatınıza ayıracağınız vakit sizi çok mutlu kılabilir.

BOĞA

Bugün, kendinize olan düşkünlüğünüz ve ilginiz yüksek olacak. Önemli bir işinizi hiç zorlanmadan halledebilirsiniz. Özel hayatınızda ve bire bir ilişkilerinizde gün içinde dikkatli olmalısınız. Adımlarınızı temkinli bir şekilde atmalısınız.

İKİZLER

İç sesinizi dinleyerek hareket etmeli ve her zaman ön planda olan mantığınızı bir kenara bırakmalısınız. Bunu yaptığınızda gününüzün ne kadar eğlenceli geçtiğini fark etmeniz kaçınılmaz olacak. Günlük işleriniz önünüzde engel olmasın.

YENGEÇ

Arkadaş ortamlarınızda ve sosyal çevrenizde gözler sizin üzerinizde olabilir. Ortaklaşa işlerinizde gelecekle ilgili planlarınız etkili olacak. Aşk hayatınızda bazı konuları gözünüzde büyütmeyin. Kolay tepki vermeye açıksınız.

ASLAN

Kafanızda yapmak istediğiniz bir sürü plan olabilir. Özel hayatınızda biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Sabırsızlık ve bir şeyleri hemen yapma isteğiniz bazen sevdiklerinizi incitebilir. Kimseyi kırmamak adına bu konuda dikkatli olmalısınız.

BAŞAK

Uzak çevrenize karşı istekle hareket edebilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişim halinde olmanız ve yapacağınız planlar gününüzü neşelendirecek. Kendinizi geliştirmek için kolları sıvayın. Hobilerinizle ilgilenmek için çok uygun bir gün sizi bekliyor.

TERAZİ

Bugün, ailenize yapacağınız yardımlar sizi çok mutlu edebilir. Eğlenceli yerlerde ve ortamlarda bulunma isteğiniz giderek artıyor. Maddi konularda kafanızda birtakım planlar yapabilir veya bazı harcamalarda bulunabilirsiniz.

AKREP

Sevdiğiniz insanı sahiplenmek ve ona karşı derin duygular hissetmek ön planda olacak. Zaman zaman onunla aranızda anlaşmazlıklar da olabilir. Yakınlarınızdan alacağınız bazı güzel haberler gün içinde sizi çok mutlu edebilir.

YAY

Bugün, günlük işlerden keyif alacaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kendinizi her şeyden sorumlu hissetmemelisiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı anlayışlı olun. Onlara empatiyle yaklaşmak sizin de yararınıza olacak.

OĞLAK

Hayatın sizi desteklediğini bildiğinizden bugün kafanızdaki güzel planları hayata geçirmek sizin için zor olmayacak. Özel hayatınızdaki güzel gelişmeler sizi her türlü zorluktan koruyor. Çevrenizdeki insanlardan yardım alacaksınız.

KOVA

Ailenize olan düşkünlüğünüz artacak. Evinizde kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Kafanızdaki planları sevdiğiniz insana daha net bir şekilde ifade edin. Kartlarınızı açık oynamak size bir şey kaybettirmez, aksine çok şey kazandırabilir.

BALIK

Arkadaşlarınızla yapacağınız birtakım kısa vadeli planlar gününüzü şenlendirebilir. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugün, aşk hayatınızda hissettiğiniz güzel ve derin duyguları sevdiğiniz insana hiç zorlanmadan aktarabileceksiniz.

Habertürk